Поради початківцям гравцям: реєстрація аккаунта в майнкрафт

поради початківцям гравцям: реєстрація аккаунта в майнкрафт

Вам знадобиться
 • Гра майнкрафт
 • Комп’ютер
Інструкція
 • . 1

  Minecraft — гра, що нагадує пісочницю. Геймер постійно змушений битися з монстрами, шукати матеріали для виробництва інструментів і збирати ресурси для будівництва споруд. Головні функції — це захист від монстрів і будівництво. Створив цю будівельну гру Маркус Перссон, засновник Mojang AB. Розроблялася гра з 2009 року, а в 2011 вже вийшла її повна версія. Зараз це одна з найпопулярніших ігор у геймерів. На даний момент гру можна придбати приблизно за 20 євро, але доступна для геймерів і демоверсія (безкоштовна). Тільки от грати безкоштовно довго не вийде. Демо-версія розрахована на 1000 хвилин. Потім все ж потрібно викласти грошики на придбання офіційної версії гри.

 • . 2

  Заходячи в гру, гравець потрапляє в тривимірний простір, де він може керуючи обраним персонажем, створювати, встановлювати і руйнувати різні блоки, щоб сформувати всякі фантастичні фігури. Грати можна одному або декільком відразу, об’єднуючись на різних користувальницьких серверах. Для того щоб почати гру, треба зареєструвати аккаунт в Minecraft. Багатьох початківців користувачів інтернет-простору хвилює питання, як створити акаунт в майнкрафт. Це гранично просто і зрозуміло. Розробники гри підійшли до цього питання більш вимогливо, ніж розробники інших ігор. Тут буде потрібно заповнити не 2 поля, як в інших іграх, а трохи більше. Треба буде вписати своє реальне ім’я.

 • . 3

  Про те, як створити акаунт вMinecraft, можна зрозуміти, прочитавши відповідну інформацію у всесвітній павутині або дочитавши до кінця цю статтю. Як відбувається реєстрація аккаунта в майнкрафт. Перше, що треба зробити для того, щоб отримати можливість офіційно грати в гру, — це відвідати офіційний сайт майнкрафт. В даний момент він доступний користувачам тільки англійською мовою. Тому і реєструватися теж доведеться англійською. Боятися не треба. Там все гранично просто і зрозуміло. Можна скористатися різними перекладачами, а можна просто дочитати цю статтю до кінця. У ній просто і детально описано, як зробити аккаунт в майнкрафт. Отже, спочатку треба натиснути кнопку Реєстрація (Register) в правому верхньому куті.

 • . 4

  Якщо глянути лівіше, то можна побачити ще одну кнопку — Log in. На неї треба буде натискати, щоб увійти до свого кабінету після створення аккаунта. Далі треба заповнити поле E-mail (will be verified). Сюди вписується адресу реально існуючої пошти, яка хоча б іноді проглядається користувачем. На пошту буде надіслано листа по закінченні реєстрації з проханням підтвердити обліковий запис. Якщо не буде можливості цей лист прочитати, то реєстрація не буде закінчена. А також на пошту будуть приходити різноманітні повідомлення. Далі необхідно придумати пароль, який вноситься в поле Password. Пароль бажано ретельно продумати. У ньому має бути як мінімум шість літер і кілька цифр. Тоді його навряд чи вдасться зламати і вкрасти аккаунт користувача з усіма його досягненнями.

 • . 5

  У поле з назвою Repeat Password пароль треба повторити в точності. Якщо при заповненні попереднього поля пароль був ретельно продуманий, це не складе великої праці. У рядку з написом I’m happy to receive Mojang news and updates компанія пропонує висилати геймеру на поштову скриньку різні листи з повідомленнями, інформацією, новинами, відомостями про акції. Тут галочку можна і не ставити. На реєстрації це не позначиться. У полі First Name треба ввести своє справжнє ім’я. Змінити його згодом буде неможливо. І це ім’я буде видно у повідомленнях, тому краще писати реальне ім’я. У колонці Last Name — своє справжнє прізвище. Поле Date of birth — це дата народження гравця.

 • . 6

  Потім з’являться слова Question 1, Question 2, Question 3. Це питання, на які треба відповісти. При цьому сайт пропонує різні варіанти питань, з яких треба вибрати цікаві і запам’ятовуються. Відповіді на них треба запам’ятати. Якщо з якихось причин не вдасться згадати пароль або виникнуть проблеми з аккаунтом, відповіді на ці питання допоможуть відновити доступ до гри. У полі I accept the Terms and Conditions, including the Privacy Policy треба поставити галочку, інакше гра не почнеться. Цим гравець погоджується виконувати умови компанії і правила користування аккаунтом. Після натискання на кнопку реєстрації треба перевірити свою пошту. Реєстрація аккаунта в Minecraft закінчена. Тепер можна увійти на сайт з грою під своїм логіном. Тепер можна пограти в гру безкоштовно.

 • . 7

  Якщо сподобається, можна купити гру і продовжити грати в повній версії. Щоб почати безкоштовну гру, треба натиснути кнопку Home. Потім на головній сторінці перейти за посиланням Play the demo і завантажити гру. Скачування розпочнеться після кліка по Download the game. Щоб грати в повну версію, треба оплатити гру. Її ціна становить 9, 5 євро. У перший рядок треба вписати свій нік. З його допомогою гравці дізнаються один одного у грі. Якщо після введення ника на зеленому тлі з’явилася галочка, значить ім’я вільне. Вже куплений код гри вводять в поле Redeem code. Якщо такого коду немає, то його треба оплатити за допомогою банківської карти або через Paypal. Після введення даних натиснути кнопку Purchase. Перейшовши на сторінку оплати, треба її підтвердити.

 • . 8

  Після цього знову завантажиться сайт Minecraft і вже тоді можна буде завантажити гру і встановити її на комп’ютері. Щоб отримати безкоштовні майнкрафт акаунти, треба запросити 10 чоловік. Деякі сайти пропонують купити Minecraft акаунти. При цьому кожному 10-му покупцю надається знижка. Ціна залежить від никнейма. Після придбання нового аккаунта необхідно негайно змінити пароль на новому акаунті. Оплачується аккаунт через WebMoney або «QIWI», після чого продавець надає покупцю новий логін і пароль. На придбаному аккаунт не буде пошти. Повернути його можна не пізніше, ніж через 3 дня після покупки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :