Поради тим, хто фотографує феєрверки

поради тим, хто фотографує феєрверки

Вам знадобиться
 • Вимкнути авто фокус
 • Встановити режим зйомки пейзажу
 • Вимкнути спалах
 • Правильно виставити експозицію
Інструкція
 • . 1

  Феєрверк — це видовище люблять усі, а особливо діти. Вони просто завмирають, коли спостерігають за цим чарівним дією. Але як, же сфотографувати всю це красу, щоб нічого не пропустити і отримати найкрасивіший кадр? Нижче наведено кілька корисних порад, як це зробити без проблем, і щоб все вийшло.

 • . 2

  Самий слушну в цьому випадку рада, це все спланувати. Все, найкрасивіші фотографії робили сплановано. Необхідно заздалегідь знати з якого місця буде проводиться запуск, і заздалегідь вибрати місце для вдалого кадру. Зазвичай, під час фотографії салюту виставляють довгу витримку. Так що краще скористатися штативом. Так само, дуже знадобиться кабель для дистанційної фотографії.

 • . 3

  Так само, варто знати, як зробити феєрверк яскравим та чітким на фотографії. Потрібно відключити авто фокус, інакше він просто зведе нанівець заряд батареї, намагаючись сфокусуватися на чистому небі. Краще сфокусуватися на об’єкті, з таким само видалення, як і місце запуску салюту. Якщо на вашій камері відсутні ручні настройки, тоді слід встановити режим зйомки пейзажу, а у деяких камер є функція зйомки салюту.

 • . 4

  Так само, слід відключити спалах, для фотографії салюту вона марна, тільки якщо Ви не хочете надати світла чогось на передньому фоні. А так, вона буде просто дратувати людей, що стоять поруч з Вами. Потрібно правильно виставити експозицію. Що б її виставити, необхідно поекспериментувати. Рекомендується виставити камеру на ISO- 200, а діафрагму на F 11 з витримкою в пів секунди.

 • . 5

  Якщо фото Вас не влаштує, то завдяки перевазі цифровиков, Ви можете відразу побачити фото, і змінити настройки. Якщо салют вийшов темним, то можна збільшити чутливість. Завдяки простим радам, як фотографувати феєрверк, у Вас вийде зробити краще фото будь-якого салюту. Через швидке пересування вогнів салюту, швидкість затвора можна виставити від однієї четвертої, до восьми секунд без затримки.

 • . 6

  Але необхідно знати, що інші джерела світла, наприклад, інші вогні міста, будуть тим яскравіше, чим довше відкритий затвор. Якщо в камері є функція налаштування лампочки, то швидкість затвора Ви зможете задавати самі. Це дуже зручно, якщо Ви намагаєтеся захопити весь спектр салюту.

 • . 7

  Але і при різній швидкості затвора, є свої нюанси. Тому що в момент фотографії, відбувається велика кількість вибухів, то можна з легкістю переекспоніровать фото. Ось і всі премудрості по запечатлению феєрверку, якщо зробити все правильно, то проблем з якістю фотографії не повинно бути.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :