Посадка перцю в торф’яні таблетки

посадка перцю в торф'яні таблетки

Вам знадобиться
 • Насіння
 • Таблетки торфу
 • Вода
Інструкція
 • . 1

  Таблетки торфу — представляють собою спеціальним способом стиснутий торф з додаванням піску, спеціальних речовин і корисних копалин, які прискорюють ріст рослини. Такі таблетки призначені для культивування розсади. Іноземні виробники таблеток торфу звичайно поставляють даний продукт в спеціальній сітці, яка запобігає розриву торфу.

 • . 2

  Вітчизняні виробники таблеток продаються без сітки, але у них є майже всі ті, ж властивості, що у іноземних аналогів. Щоб використовувати таблетку, слід визначити її лицьову сторону у верхній частині таблетки торфу, є завжди поглиблення. Посадка перцю в торф’яні таблетки досить проста, але для початку таблетки потрібно підготувати. Таблетки торфу заповнюються водою майже до вершини, залишаючи посадочне місце вище рівня води.

 • . 3

  Для цієї мети краще використовувати горщик або інший контейнер невеликого об’єму. Пігулка торфу зазвичай просочується водою протягом півгодини, після чого вона готова до використання. Поглиблення в таблетці призначене для того, щоб посадити насіння. На одну таблетку можна розмістити про одного до трьох насіння, залежно від їх розміру.

 • . 4

  Після того, як посадка перцю в торф’яні таблетки завершена, вологі таблетки бажано, встановити в парник або теплицю. У міру проростання насіння, необхідно слідувати за станом таблетки. Коли розсада стають великою і таблетка руйнується потрібно виконати пересадку. Якщо в таблетку було вміщено кілька насіння, то вони повинні бути розділеними, при цьому потрібно взагалі намагатися торкнутися коренів.

 • . 5

  Пересаджування має бути зроблено в більш великий контейнер, видаляти залишки таблеток торфу, не потрібно — вони будуть хорошим доповненням до землі. Для пересадки досить підготувати посадковий отвір, діаметром трохи більше таблетки і в нього помістити паросток, потім трохи присипавши землею. При пересадці коріння не травмуються, і рослина продовжує своє зростання.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :