Посадка перцю

посадка перцю

Вам знадобиться
 • Торф’яні горщики
 • Садова лопата
 • Насіння
Інструкція
 • . 1

  Перед посадкою слід замочити насіння у воді на ніч. Краще відмовитися від будь-яких насіння, які плавають. Саджати насіння можна як у теплицю, так і в горщики, для подальшої пересадки в грунт. Для посадки перцю в горщики краще віддати перевагу торф’яним горшочкам. Це допоможе зберегти кореневу систему неушкоджених, так як рослина не потрібно буде виймати з горщика, а слід садити разом з ним. Через якийсь час горщик розмокне і змішається з землею.

 • . 2

  Посадка перцю повинна здійснюватися в просіяне, добре удобрений грунт. Після того, як насіння виймають з води, їх небагато підсушують і кладуть у землю. В один горщик лягає кілька насіння. Їх небагато присипають землею і утрамбовують долоньками. Після цього земля добре поливається. Всі горщики накриваються поліетиленовою плівкою, для створення парникового ефекту.

 • . 3

  До тих пір, поки на поліетилені буде конденсат, це означає, що вологи достатньо і відкривати плівку не потрібно. З появою перших сходів плівка забирається. Коли рослина стане близько двох сантиметрів заввишки, слід залишити по одному паростку в горщику. Але виривати зайві паростки не рекомендується, щоб не порушувати залишився корінь. Краще за допомогою маленьких ножик обрізати всі зайві паростки.

 • . 4

  Якщо посадка перцю проводиться в теплицю, то можна не дотримуватися при посадці строгих рядів. Можна в хаотичному порядку покласти насіння в землю. Зверху насипається тонкий шар землі і добре утрамбовується. Після чого земля добре зволожується. Найкраще для цього використовувати лійку. Так як великий напір води, наприклад, з шланга, швидше за все, просто вимиє все насіння. Полив здійснюється кожного дня, що б грунт не пересох. Той же режим поливу залишається і після проростання насіння.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :