Поведінка в нічному клубі: корисні поради

поведінка в нічному клубі: корисні поради

Вам знадобиться
 • Пройти фейс-контроль
 • Чи не приставати
 • Знати міру
Інструкція
 • . 1

  Існує декілька параметрів, яким потрібно відповідати. По-перше, за законодавством, особи молодші 18 років не допускаються в клуби. По-друге, обов’язково мати охайний зовнішній вигляд, що відповідає місцю, куди ви намагаєтеся потрапити. Стан алкогольного сп’яніння зіграє злий жарт — доведеться шукати інші способи проведення часу. Третє, не противитися прохання охоронців оглянути вашу сумку. Хто знає, можливо, ви прихований терорист і носите в сумці динаміт.

 • . 2

  Одне з правил, як поводитися в нічному клубі — не приставав. Воно поширюється на компанії, відпочиваючі в закладі, на персонал, що обслуговує захід, у тому числі на ді-джеїв. Це не означає, що забороняється спілкуватися з незнайомими людьми, заводити нові знайомства, просто надмірна нав’язливість може спровокувати непередбачену реакцію об’єкта інтересу або його супутників.

 • . 3

  Знайте міру. Напої в барі призначені для поліпшення настрою і боротьби зі спрагою. Налягати на спиртне стане рекомендувати тільки дурень. Випивши зайвого, не дивуйтеся косим поглядам. А ще це відмінний спосіб зіпсувати настрій відпочиваючим і собі. Але вже на ранок. Не захоплюйтеся фотозйомкою. Часте фотографування зі спалахом, як не дивно, теж може привести до неприємної ситуації.

 • . 4

  У деяких клубах для цього навіть потрібен дозвіл адміністрації. Головні правила поведінки в нічному клубі прості: тримайтеся поруч зі своєю компанією, якщо така є. Чи не вдавайтеся в конфлікти, тим більше не стаєте їх ініціатором. Намагайтеся проявляти доброзичливість, посміхатися. Сидіти за столиком — ваш вибір, але веселіше хоч пару раз вийти на танцпол.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :