Правильне оформлення графіка робіт

правильне оформлення графіка робіт

Вам знадобиться
 • Таблиця електронна
 • Гелева ручка
 • Календар
 • Список співробітників
Інструкція
 • . 1

  У будь-якій організації є графік роботи. А значить будь-яка організація або підприємство стикається з цією проблемою. Як скласти графік роботи? З одного боку: працівник повинен за законом працювати не більше 40 годин на тиждень. А з іншого — підприємству для забезпечення прибутку не хотілося б переривати трудовий процес. А якщо раптом починаються свята, лікарняні, тут вже не впоратися без фахівця з кадрів

 • . 2

  Отже, починається складання графіка роботи з оформлення таблиці. Краще, якщо вона буде в електронному вигляді. Так простіше вносити коректування. І не варто забувати про наочність: виділення кольором, жирний шрифт, пунктирні лінії. Перша колонка найбільша — посадові особи. Наступні колонки — робочі дні організації. Приміром, в продовольчому магазині — це всі дні місяця. А в першу колонку в даній організації вносяться всі працівники по групах: товарознавці, продавці і так далі.

 • . 3

  Під кожною групою в першому стовпчику таблиці вписуються прізвища співробітників. Рядки навпроти прізвищ залишаються порожніми. На початку робочого дня кожен із співробітників магазина розписується у своїй графі і ставить час приходу на роботу. У вихідні дні клітинки напроти прізвища залишаються порожніми. Такий графік зручний, якщо робота в магазині здійснюється у дві зміни. Це допомагає стежити за відвідуваністю працівників. Графік в роздрукованому вигляді зберігається у старшого з працівників, який контролює запізнилися.

 • . 4

  У кожній організації вам розкажуть, як правильно оформити графік роботи. Головне, чітко стежити за його заповненням, дотримуючись внутрішній розпорядок організації. Зміни у графіку роботи повинні бути узгоджені з усіма членами організації та прописані в трудовому договорі із працівниками. Якщо всередині організації виникають розбіжності, директору краще всього звернутися за консультацією до грамотного юриста.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :