Причіп для подорожей на авто

причіп для подорожей на авто

Вам знадобиться
 • Автомобіль
 • Причіп
 • Автосервіс
 • Багаж
Інструкція
 • . 1

  Якщо Ви збираєтеся в поїздку на власній машині, перш за все, упевніться в її справності, адже на наступні тижні це буде головний засіб пересування, «залізні ноги». Крім того, робоче авто — це повна безпека водія і пасажирів. Тому перед від’їздом завезіть машину в автосервіс, щоб фахівці усунули найменші неполадки.

 • . 2

  На дорогах трапляються різні ситуації. Якщо машина весь час на ходу, їй необхідно «оновлення». Час від часу перевіряйте підшипники: вони часто піддаються постійним забруднень і навантажень. Змащуйте їх. Найкраще, якщо Ви не великий авто-майстер, зверніться за порадами до фахівців в даній області. В крайньому випадку, візьміть номер телефону, щоб в непередбаченій ситуації було до кого зателефонувати за допомогою.

 • . 3

  Якщо у Вас легкова машина невеликих розмірів, і немає можливості замовити автобус, тоді купите або орендуйте причіп для подорожей. Вибираючи, виходите зі своїх потреб і моделі автомобіля. Так, наприклад, причіп намет — ідеальний варіант для екстремальної поїздки, причіп кемпінг призначений для тимчасового проживання в ньому. Якщо Ви хочете заощадити на нічлігах, кемпінгові «намет» — правильне рішення.

 • . 4

  Складіть список всіх речей, які Ви берете з собою в поїздку. Бажано мінімізувати їх кількість і об’єм. Це полегшить і прискорить темп машини на трасі. Багаж повинен складатися з одягу, взуття та засобів особистої гігієни (шампуні, мила, туалетного паперу та іншого). Не забудьте взяти з собою фотоапарат і відеокамеру, щоб зберегти самі приголомшливі моменти поїздки. Також візьміть зарядні та акумулятори до всіх технічних приладів.

 • . 5

  Подорожі на авто досить виснажливі, тому обзаведіться ноутбуком. Якщо доступу до Інтернету не буде, заздалегідь скачайте захоплюючі фільми, передачі, улюблену музику. Ще краще запастися інформацією про містах і країнах, куди Ви і прямуєте. Це допоможе зорієнтуватися на місці, куди слід сходити, де побувати, що незвичайного побачити. Якщо Ви подорожуєте з дітьми, візьміть з собою аудіокниги, розмальовки, їх улюблені іграшки.

 • . 6

  У дорозі їсти нормальну їжу фактично неможливо, тому захопіть з собою різні йогурти, соки, печиво та іншу їжу. Обов’язково візьміть сміттєві мішки, щоб не розкидати залишки їжі, кульочки, фантики по всій машині. Для охолодження напоїв бажано купити або взяти в борг невеликий дорожній холодильник.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :