Продаж автомобіля, знятого з обліку

продаж автомобіля, знятого з обліку

Вам знадобиться
 • Оформити заяву на зняття автомобіля з обліку
 • Оплатити необхідні податки і збори
 • Провести огляд автомобіля експертом-криміналістом
 • Надіслати документи для зняття машини з обліку
Інструкція
 • . 1

  Власники транспортних засобів, хоча б раз за час володіння ними, стикалися з процедурою продажу. Можливі два види продажу автомобіля — продаж за дорученням та вчинення повного переоформлення права власності, що супроводжується зняттям з обліку.

 • . 2

  Удавана економія часу і коштів, при продажу за дорученням, може зіграти злий жарт із колишньому власником машини. Здійснюючи такий вид продажу, колишній господар автомобіля навряд чи зустріне свого покупця в майбутньому. Це не заважає новому власнику діяти так, як йому заманеться. Ось тільки може виявитися, що відповідати, на підставі зареєстрованого права власності, доведеться колишньому господареві.

 • . 3

  Продаючи автомобіль з переоформленням, господар стикається з необхідністю вирішити питання, як зняти машину з обліку. Такий вид угоди обов’язково супроводжується паперовою тяганиною і виснажливими чергами. Зате згодом господареві не доведеться більше витрачати час на з’ясування обставин, пов’язаних з продаваним автомобілем.

 • . 4

  Отже, зняття з обліку і отримання транзитних номерів супроводжується виконанням наступних дій. Спочатку оформлюється заяви на зняття автомобіля з обліку. Потім необхідно сплатити необхідні податки і збори. Далі проводиться огляд автомобіля експертом-криміналістом. Проставляється відмітка про результати огляду. Метою такого огляду є визначення відповідності технічного стану та номерів агрегатів. За цього пакет документів передається для зняття з обліку. Власник повинен підготувати і передати до вивчення такі документи: заяву про зняття з обліку, паспорт та ІПН, оплачена квитанція, реєстраційні номери, техпаспорт на машину.

 • . 5

  Продаж автомобіля, знятого з обліку, відбувається після отримання господарем транзитних номерів та документів на транспортний засіб з відповідними відмітками. Зняття з обліку автомобіля може бути ускладнене наявністю наступних факторів: заборгованість з оплати штрафних санкцій та приписів, виданих власникові авто; перебування автомобіля в арешті за участю його в ДТП; знаходження транспортного засобу в заставі банку; виявленням невідповідності технічного стану агрегатів або їх номерів.

 • . 6

  З метою перестраховки власнику варто попередньо підготувати всі необхідні документи та їх копії. Не зайвим буде приготувати квитанції, що підтверджують погашення штрафів і приписів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :