Рецепт настоянки імбиру для схуднення

рецепт настоянки імбиру для схуднення

Вам знадобиться
 • 1 літр горілки
 • Цедра 2 — 3 грейпфрутів
 • Цедра п’яти лаймов або ж 7 — 8 великих лимонів
 • 3 — 4 великих кореня імбиру
 • 200 мл попередньо очищеної води
Інструкція
 • . 1

  Для того, щоб приготувати подібну настоянку, слід набратися терпіння. Варто відразу ж звернути увагу на той факт, що процес приготування є досить клопіткою. Правда, практично кожна жінка, яка випробувала його вплив на собі, може з упевненістю сказати, що всі зусилля будуть витрачені абсолютно не марно. Отже, для того, щоб була отримана настоянка імбиру для схуднення, спочатку необхідно взятися за основний інгредієнт. Імбирний корінь необхідно якомога дрібніше подрібнити. Причому, найкраще робити це за допомогою ножа, а не терки. Таким чином вдасться зберегти достатню кількість корисних речовин.

 • . 2

  Після цього корінь викладається на дно попередньо підготовленої скляної банки. Потім необхідно переходити до обробки цедри різноманітних цитрусових плодів. До речі, важливо звернути увагу на те, що всі тропічні фрукти необхідно буде якомога більш ретельніше промити. Адже всім добре відомо про те, що їх змащують специфічними восками, які під впливом горілки можуть дати настоянці не зовсім приємний присмак. Важливо звернути увагу на той факт, що цедру необхідно знімати саме таким чином, щоб ні в якому разі не потрапила біла плівочка. Особливо це стосується грейпфрута. Всю цедру необхідно порізати на досить дрібні шматочки і додати до імбиру.

 • . 3

  Після цього всі компоненти заливаються горілкою, невеликою кількістю води і як слід встряхиваются. Варто звернути увагу на той факт, що вода застосовується для того, щоб в деякій мірі приглушити більш ніж яскраво виражений смак цитрусових. Рецепт настоянки імбиру для схуднення передбачає, що подібна суміш повинна настоюватися приблизно в перебігу п’яти — семи днів в якомога більш темному приміщенні. Якщо ж поставити дану банку або бутель туди, куди потрапляє хоча б незначна кількість сонячних променів, то можна геть забути про отримання позитивного ефекту. Для того, щоб настоянка вийшла якомога насиченішим, необхідно її струшувати раз на кілька днів.

 • . 4

  Після того, як закінчиться даний період часу, варто провести так звані заключні дії. Їх суть полягає в тому, що настоянка проціджується за допомогою складеної в три — п’ять шарів марлі. Необхідно звернути увагу на той факт, що якщо в приміщенні, в якому стояла настоянка імбиру для схуднення була досить низька температура, то термін її приготування може збільшиться з семи днів десь до десяти. Так що, досить важливо брати до уваги температурний режим. Настоянка подібного типу відрізняється досить специфічним имбирно-цитрусовим запахом і смаком. Саме тому значна кількість людей вживають її з працею.

 • . 5

  Але для того, щоб в деякій мірі пом’якшити такий напій, цілком припустимо використовувати як допоміжний засіб, мед. Причому, самим найкращим варіантом цілком обгрунтовано вважається саме квітковий сорт даного продукту. Адже він здатний досить привабливим способом відтінити смак цитрусів. У тому випадку, коли настоянка імбиру для схуднення вийшла досить насиченою, необхідно вживати її лише попередньо розбавивши водою. Вкрай небажаним є даний засіб для всіх тих категорій громадян, які страждають від виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки, а також від різноманітних проблем з ШКТ.

 • . 6

  Варто звернути увагу на той факт, що в якості самостійного кошти настоянка імбиру для схуднення застосовується щоразу після значного прийому їжі по 1 — 1, 5 столових ложок. Курс прийому ні в якому разі не повинен перевищувати десятиденного періоду. що ж стосується перерви в процесі лікування, то, найчастіше, найбільш оптимальним вважається один місяць. Для того, щоб подвоїти ефект від використання настоянки подібного типу, цілком припустимо додавати її в зелений чай. Правда для того, щоб не досягти абсолютно протилежного результату, ні в якому разі не потрібно вживати її і як самостійний засіб.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :