Реклама як елемент маркетингу

реклама як елемент маркетингу

Вам знадобиться
 • Маркетинг
 • Маркетингова стратегія підприємства
 • Маркетингові дослідження
 • Рекламна стратегія підприємства
Інструкція
 • . 1

  Сучасні умови диктують свої вимоги до ведення бізнесу, щоб утримати фірму на плаву в середовищі активної конкуренції доводиться освоювати нові технології, розбиратися у великій кількості понять і стратегій просування. І в першу чергу для вдалого розвитку бізнесу потрібно не зайнятися рекламою, а скористатися інструментарієм маркетингу, а реклама, як елемент маркетингу, — це лише остаточна частина всього захоплюючого процесу, що допомагає вижити підприємству в суворих умовах.

 • . 2

  Маркетинг являє собою комплекс заходів, що мали в першу чергу інформаційно-аналітичні мети. Тобто, маркетинговий інструментарій дозволяє повністю вивчити конкурентне середовище, власні можливості фірми, переваги і побажання споживачів. Маркетинг, як функція менеджменту, виражається в управлінні підприємством в умовах конкурентної боротьби, тільки на основі проведеного аналізу інформації можна вибудувати грамотну і успішну рекламну стратегію, яка буде по-справжньому ефективна.

 • . 3

  Звичайно, з чисто прикладної функції управління підприємством маркетинг давно вже виріс. На даний момент кількість існуючих маркетингових стратегій і написаних про них наукових праць дозволяють розглядати його в більш широкому сенсі. Маркетинг, як наукова дисципліна, вивчається в багатьох вузах і вимагає до себе уважного ставлення. Глибоке вивчення маркетингу дозволяє більш грамотно і ефективно застосовувати такі його елементи, як, наприклад, реклама чи ціноутворення.

 • . 4

  Розглядаючи за допомогою маркетингового аналізу дії конкурентів і виділяючи їх основні стратегії, можна зрозуміти, як позиціонувати себе на ринку в більш вигідному світлі і про що інформувати споживача за допомогою реклами. Наприклад, ціна, як елемент маркетингу, не може стати вдалим рекламним ходом у разі, якщо вона не підкріплюється якостями товару, подібними з якістю продукту-конкурента. Як правильно донести відмінності в ціні до кінцевого споживача, і чи важлива споживачеві ціна продукту, або його більше цікавить якість — це питання для маркетингових досліджень і соціологічних опитувань споживачів.

 • . 5

  У разі якщо послуга, як об’єкт маркетингу, не ясна більшості споживачів, реклама є найважливішим інструментом, який може не просто пожвавити продажі, але сформувати нову лінію попиту. Однак перш, ніж кидати всі кошти в рекламну кампанію, слід за допомогою маркетингових досліджень переконатися, що вкладення буде виправдано і споживачеві дійсно необхідна дана послуга. Таким чином, реклама не існує сама по собі, а є важливим елементом маркетингового комплексу підприємства.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :