Реклама як інструмент маркетингу

реклама як інструмент маркетингу

Вам знадобиться
 • Маркетинг
 • Маркетингова стратегія підприємства
 • Рекламна стратегія підприємства
 • Маркетингові дослідження
Інструкція
 • . 1

  Світ сучасного бізнесу рясніє різними поняттями, які не завжди зрозумілі людині, яка не має спеціальної освіти. Однак, починаючи свою справу, вибираючи ВНЗ до душі, та й просто зіткнувшись зі словом «маркетинг» в черговий раз, доводиться замислюватися, що воно насправді означає і наскільки велику грає роль в успішному веденні бізнесу. Перш, ніж з’ясувати, чи виступає реклама як інструмент маркетингу, варто визначитися з самим поняттям «маркетинг».

 • . 2

  Маркетинг — це великий комплекс заходів, які починаються з глибокого аналізу власних можливостей підприємства, вивчення ринку конкурентів і переваг споживачів, розгляду існуючих ринкових умов і факторів. Цей комплекс спрямований на підтримку або стимулювання попиту, він є визначальним моментом ціноутворення і вибору рекламної стратегії. Маркетинг як вид діяльності — це управлінська функція, яка дозволяє виробити оптимальну стратегію просування підприємства на основі всіх існуючих зовнішніх і внутрішніх факторів.

 • . 3

  Хоча маркетингові дослідження включають роботу з внутрішньою структурою підприємства і розуміння його можливостей, велика частина необхідної інформації стосується ринку. Таким чином, можна відзначити, що ринок — як основа маркетингу, дає необхідні знання, які аналізується і надалі стають базою для реклами. У цьому випадку мова йде вже не про конкретний рекламному продукті (ролику, плакаті або акції), а про рекламної стратегії фірми, втіленої в рекламній кампанії. Таким чином, реклама служить інструментом просування ідей маркетингового відділу в життя.

 • . 4

  В даний час досить популярний маркетинг як дисципліна у вузах. І це правильно, тому що без маркетингової основи підприємству дуже важко вижити в сучасному конкурентному середовищі. Реклама, соціологічні опитування, аналіз ринку — все це лише інструменти, які допомагають досягти успіху в бізнесі тому, хто вміє правильно ними користуватися. Саме маркетинг дає можливість аналізу дій конкурентів, у тому числі в галузі реклами.

 • . 5

  Маркетинг, як технологія управління підприємством виправдовує витрачений на навчання час і сили. Правильна маркетингова стратегія фірми, виражена через рекламну кампанію, призводить до приголомшуючого успіху на заздрість конкурентам. Без розуміння маркетингової ситуації реклама може виступити не як інструмент, що сприяє поліпшенню продажів, а як затормаживающий елемент, що руйнує репутацію підприємства.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :