Ринок як основа маркетингу

ринок як основа маркетингу

Вам знадобиться
 • Маркетинг, як наука
 • Економічна категорія Ринок
Інструкція
 • . 1

  Ринок — істотна основа маркетингу. Одна з найбільш важливих економічних категорій ринок, як основа маркетингу, є дуже складним явищем, яке охоплює практично всі верстви населення. У свою чергу населення на ринку виступає в якості двох груп: виробників або ж споживачів. Всі представники груп діють самостійно і виходячи зі своїх цілей і переваг. Так виробники бажають реалізувати свою продукцію або послуги з отриманням максимального прибутку, а споживачі бажають придбати необхідні товари або послуги за найбільш вигідною ціною.

 • . 2

  Маркетинг як дисципліна уточнює, що цей взаємовигідний обмін відбувається не тільки при наявності продавців і покупців, а й за бажання і можливості купувати товари та послуги. До того ж ринок є найоптимальнішою формою задоволення все потреб і потреб сучасного суспільства. Сучасний маркетинг, як технологія вивчення поведінки суб’єктів ринку, працює на здійснення безпосередніх угод між виробниками та споживачами. Для цього проводиться величезна робота з вивчення потреб населення, пошуку потенційних клієнтів і т. д.

 • . 3

  Таким чином, крім самих продавців і покупців, маркетинг вивчає величезна кількість факторів. Саме тому ринок є суттєвою основою маркетингу не тільки як науки, а й певною формою розвитку суспільства. Наприклад, одним з поширених факторів є реклама, як інструмент маркетингу вона найбільш істотно здатна розвивати ринок. Загалом, всі фактори маркетингу дозволяють узгоджено здійснювати операції між суб’єктами, при цьому він також контролює їх задоволення від проведеного обміну. Так виробникам випадає можливість отримати максимальний прибуток при правильно сформованій ціні, а споживачам — отримати якісні товари або послуги за найбільш вигідною ціною.

 • . 4

  Якісний маркетинг, як вид діяльності професіоналів своєї справи, забезпечує появу на ринку всіляких товарів і послуг, які значно покращують життя кожної людини. Зараз кількість суб’єктів гранично висока, тому без маркетингу більшість з них не змогли б нормально функціонувати і розвиватися. Абсолютно будь складова ринку є обов’язковим предметом маркетингу, який ця наука постійно і досконально вивчає. Саме тому ринок — це глобальна основа маркетингу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :