Робота на літо для неповнолітніх ( 17 років)

робота на літо для неповнолітніх ( 17 років)

Вам знадобиться
 • Робота на літо
 • Поради
Інструкція
 • . 1

  Більшість сучасних підлітків в літні місяці зайняті незрозуміло чим, хтось проводить весь час на березі різних водойм, хтось ходить по нічних клубах, хтось тиняючись по вулиці потрапляє в погану компанію і починає пити, палити. вживати наркотики. Щоб не було такого девіантної поведінки у підлітків, їх потрібно займати якимось досить корисною справою. Будь то захоплення музикою, живописом. фотографією і так далі. Альтернативним варіантом авляли також трудотерапія.

 • . 2

  Влаштується влітку на роботу для підлітка не складе труднощів. на сучасному ринку праці дуже багато професій не потребують якихось спеціальних знань та кваліфікацій. Підліток може влаштується розклеювати різні оголошення. Також ці оголошення він може за зарплати викладати на різні сайти і форуми в мережі інтернет. Звичайно заробити на цій роботі підліток мільйони не зможе, але на роликові ковзани допустимо запрацює без проблем.

 • . 3

  Є й інша робота на літо для неповнолітніх. Можна влаштуватися на роботу пішим кур’єром в яку-небудь з численних кур’єрських служб. Головні знання, вміння та навички в цій роботі це-добре знання міста, знання транспортних маршрутів, уміння заповнити правильно накладні на отримання або паркан посилки. На даній роботі можна заробити без проблем від п’ятисот до тисячі рублів на день. Все залежить від кількості доставлених посилок. Можуть виникнути невеликі питання до неповнолітніх особам. Так як робота на літо 17 років в кур’єрській службі іноді пов’язана з великими сумами грошей або дуже цінних посилок.

 • . 4

  Робота влітку для підлітка це гарна альтернатива девіантної поведінки більшості сучасних підлітків. Мотивацією для роботи стає дохід. отриманий від цього виду діяльності. І я вважаю це непогана мотивація.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :