Роботи сучасних художників

роботи сучасних художників

Вам знадобиться
 • Роботи художників
 • Найвідоміші виставки
Інструкція
 • . 1

  Під визначення» сучасні художники» потрапляють ті люди, які займаються сучасним мистецтвом. Період їхньої активної діяльності — з 1960 — 70-х років по сьогоднішній день. З усіх сучасних художників в середині XX століття свою діяльність почали і досі продовжують такі живописці, як американський художник, представник напрямків абстрактного експресіонізму і поп-арту Джаспер Джонс (» Білий прапор»,» Фальстарт», «Цифра 4»,» Дві банки»); художник, скульптор і представник течії пост-попа Джефф Кунс (» Майкл Джексон і Bublles»,» Серце, яке висить пурпурове»,» Щеня», » Квітка з повітряної кульки»); неоднозначний для розуміння людей, поціновувач жіночої краси НРЦ Фішер (» Хлібний дім»,» Ти»,» Завтра») і багато інших.

 • . 2

  Серед виставок світового значення доцільно виділити виставку сучасного мистецтва» Documenta», яка проходить в Німеччині кожні 5 років , а також відомий форум світового мистецтва» Венеціанське бієнале». Роботи сучасних художників представляються в абсолютно різних напрямах, від цинічного реалізму (Фан Ліцзюнь), нео-концептуалізму (Ілля Кабаков) до мас-сюрреалізму (Алан Кінг).

 • . 3

  Ідеологія взаємодопомоги та співробітництва сприяли тому, щоб мистецтво і його творчі втілення на полотнах охопили весь світ і всіх художників. Якщо кілька століть тому, цей духовний вид діяльності був надбанням тих, хто жив у культурних та історичних центрах світу, то сьогодні картина, на щастя, інша: можна зустріти на виставках створення не тільки італійських, а також африканських художників-живописців. Список сучасних художників поповнюється все новими іменами. Критерії ж визначення» кращий художник» у всі часи були приводом для розбіжностей — одного думки в цьому питанні домогтися було складно.

 • . 4

  Що стосується поняття» знаменитий художник», то тут визначення давалося більш легким шляхом. На початку поточного століття титул» знамениті сучасні художники» отримали ті живописці, картини яких були продані найбільше. На лідируючій позиції опинився художник Герхард Ріхтер (він народився в 1932 році в Дрездені). Герхард Ріхтер є художником найдорожчої картини, а також перевершує всіх нині живих художників за обсягами продажів своїх картин. Його робота» Соборна площа, Мілан» в березні поточного року була оцінена в тридцять сім мільйонів доларів.

 • . 5

  Своє місце в рейтингу сучасних визнаних художників він почав завойовувати всього лише п’ять років тому. Його картина» Свічка», написана в далекому 1983 році, в лютому 2008 року була куплена за одинадцять мільйонів. Через кілька років, а точніше в 2011 році, інша картина з такою ж назвою пішла в колекцію одного підприємця вже за шістнадцять мільйонів доларів. Інтерпретація робіт сучасних художників — справа нелегка. Але свідомість того, що потреба в мистецтві, незважаючи на прогрес прагматизму, збільшується, є приводом для віри в повноцінне майбутнє.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :