Розбираємося, як часто потрібно міняти соску

розбираємося, як часто потрібно міняти соску

Вам знадобиться
 • Соски
 • Вода
 • Каструля
Інструкція
 • . 1

  Не всі дітки з народження отримують материнське молоко. Тому їх доводиться переводити на штучне вигодовування, яке передбачає використання соски, яка одягається на пляшечку. Не слід забувати, що такий спосіб годування увазі постійну стерилізацію дитячого посуду, а від частого кип’ятіння соски швидко приходять в непридатність. Тому їх слід періодично змінювати. Як часто потрібно міняти соску? Все залежить від того матеріалу, з якого соска зроблена. Це може бути або латекс, або силікон. Латекс — це природний матеріал. Соски з латексу мають жовтуватий колір. Термін служби таких сосок не дуже високий. При постійному використанні відбувається втрата форми і подальше злипання стінок соски. Тому такі соски слід міняти кожні два тижні. Силікон — це синтетичний матеріал. Силіконові соски прозорі і не мають кольору. Вони більш щільні, ніж латексні, тому і термін служби у них дещо довше. Міняти такі соски слід кожні три тижні.

 • . 2

  Якщо дитина виплюнув соску, то не потрібно в ту ж мить засовувати її назад в рот. На соску і так достатньо бактерій. У цьому випадку пустушку потрібно піддати стерилізації. Кожна мама має уявлення, як обробити соску швидко і якісно. Існує кілька способів стерилізації пустушки. Найлегший спосіб — це кип’ятіння. У чисту каструлю необхідно налити невелику кількість води, довести її до кипіння і опустити соски у воду на кілька хвилин. При відсутності часу або бажання займатися кип’ятінням, можна скористатися іншим способом: необхідно закип’ятити воду і потримати соску над парою протягом декількох секунд. Але цей спосіб не дає гарантій повного видалення бактерій. В якості стерилізатора можна використовувати класичну пароварку. На сьогоднішній день в магазинах для дітей можна придбати спеціальний стерилізатор для пляшок і сосок. Процес стерилізації в цьому пристрої займе близько трьох хвилин.

 • . 3

  Не дивлячись на простоту процесу кип’ятіння, слід більш детально зупинитися на питанні, як кип’ятити соски. Кип’ятіння протягом 2 — 3 хвилин буває часом недостатнім для повного знищення бактерій. Але й довго кип’ятити теж не варто тому, як соски можуть стати непридатними для використання. Важливо стежити за тим, щоб всі деталі пустушки були повністю занурені у воду. Також необхідно стежити, щоб не утворювалися повітряні бульбашки. У цьому випадку процес знищення бактерій пройде неефективно. Пустушка, звичайно, заслуговує поваги в ті моменти, коли дитина вередує або хоче спати. Вона є безперечним помічником батьків. Але коли настає момент, що не завадило б відучити малюка від цієї звички, тут на бідну соску обрушується шквал прокльонів і батьки починають судорожно думати, як відучувати від соски своє чадо.

 • . 4

  Починати цей процес потрібно з шести місяців, тому що саме в цьому віці починає згасати рефлекс смоктання. Треба якомога менше давати дитині пустушку, особливо якщо в цьому немає ніякої необхідності. У такому віці різко обмежити спілкування малюка з соскою не вийде, але мінімізувати цілком реально. Якщо дитина плаче, в — першу чергу потрібно з’ясувати причину плачу і спробувати відвернути малюка цікавим заняттям. Самостійно дитина може відучитися від соски до трьох років, але не слід забувати, що діти, постійно смокчуть соску, починають говорити пізніше своїх однолітків. У той час як одні батьки итаются відучити свого малюка від соски, інші тільки-тільки вступають на цей шлях і намагаються знайти способи, як дати соску дитині.

 • . 5

  На відміну від того, як відучити малюка від соски, проблем з тим, як привчити, зовсім не виникає. Час знайомства з соскою кожен батько вибирає самостійно залежно від потреб малюка. Соску можна давати в моменти, коли у крихти виникають коліки, під час засипання, після їжі, якщо дитина плаче. Незважаючи на незначні плюси використання пустушок, батькам потрібно прагнути захистити дитину від контакту з ними. Тому як, малята дуже швидко звикають до всього хорошого, і процес розставання проходить в більшості випадків дуже болісно. Не варто травмувати дитячу психіку такими дрібницями.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :