Розбираємося, як прибрати горе

розбираємося, як прибрати сором

Вам знадобиться
 • Позитивна оцінка себе
 • Вправа
 • Постійне спілкування
Інструкція
 • . 1

  Соромитися або відчувати себе ніяково в деяких ситуаціях абсолютно природно, і всім людям в певні моменти життя доводиться переживати цей стан. Однак, якщо сором’язливість супроводжує людину протягом усього життя і заважає комфортно відчувати себе в тій чи іншій обстановці або при спілкуванні з іншими людьми, вона доставляє масу неприємностей і навіть є серйозною перешкодою на шляху досягнення цілей. Важко стати щасливою і гармонійною особистістю, якщо тебе постійно переслідує почуття незручності і невпевненості в собі.

 • . 2

  Проблема, як прибрати сором, досить серйозна, але якщо підійти до її вирішення усвідомлено і почати дотримуватися порад психологів, то можна домогтися гарних результатів. Постійна робота над собою і зі своїми страхами вже через деякий час приносить свої плоди, і людині стає легше спілкуватися зі сторонніми, висловлювати особисту думку або відстоювати свою точку зору. Для початку варто проаналізувати, що викликає найбільше горе — певна обстановка, ті чи інші люди або боязнь опинитися в незручній ситуації. Думаючи, як побороти горе і невпевненість, потрібно звернутися до себе і з’ясувати, що доставляє максимальну проблему.

 • . 3

  Можливо, це будуть деякі особливості зовнішності, які оточують навіть не помічають, а людина вважає серйозним недоліком, невміння красиво викладати свої думки або загальна негативна оцінка себе, як особистості. Тим людям, хто думає, як позбутися сорому, психологи рекомендують скористатися, так званими, психологічними установками, які необхідно повторювати кілька разів на день, тим самим програмуючи себе на позитив і на сприйняття позитивних моментів. Регулярно кажучи собі про те, що ви є успішною, цікавою і яскравою особистістю, підсвідомість прийме це за дійсність, а підсумком стане більш розкріпачене і впевнену поведінку.

 • . 4

  Також психологи радять постійно хвалити себе, необов’язково за скоєні справи, а й просто за те, що ви є. Ці свого роду формули самонавіювання прекрасно підходять для вирішення проблеми, як побороти ніяковість. Існує навіть вправа, суть якого полягає в наступному. Треба взяти чистий аркуш паперу і написати якомога більше хвалебний висловлювань на свою адресу, а потім повільно прочитати і вголос, приміряючи кожну фразу на себе і налаштовуючи свою підсвідомість на певну емоційну хвилю. Як подолати горе, яке доставляє стільки проблем? Ще одна порада: потрібно багато спілкуватися, бажано з незнайомими людьми. Причому будь-яка розмова можна відрепетирувати заздалегідь, стоячи вдома перед дзеркалом. Чи буде це запланована зустріч чи несподіваний контакт на вулиці, маючи «в запасі» завчені фрази досить просто підтримати розмову абсолютно з будь-якою людиною, навіть не маючи спільних інтересів, а даючи поради, можна легко відчути свою значимість.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :