Розбираємося, як проявляє симпатію рак

розбираємося, як проявляє симпатію рак

Вам знадобиться
 • Спостережливість
 • Деякі знання
Інструкція
 • . 1

  Раки уважні, чутливі натури по відношенню до близьких людей. Стороннім може здаватися, що це холодні люди, без емоцій. У сім’ї раки проявляють себе як мудрі батьки, пишаються своїми дітьми, готові прийняти будь-які життєві ситуації, пов’язані з ними. Що стосується того, як проявляє симпатію рак, то вони в цьому питанні вкрай нерішучі. Їм важко відкрити свої почуття, хоча при цьому можуть «пожирати» вподобаного людини поглядом. Раки чекають виняткової, розуміючою любові, в якій себе вони віддадуть без залишку, оточать партнера ніжністю і турботою.

 • . 2

  Зовсім по іншому проявляють симпатію інші знаки. Наприклад, як проявляє симпатію скорпіон?. Цей знак насилу зберігає самовладання в питаннях любові і прояви симпатії. Їхнє гасло-все або нічого. Їм подобаються впевнені в собі партнери, щирі у своїх почуттях. Цей зак не поспішає висловлювати свою любов до партнера, навіть проживши з ним багато років, можуть відгукуватися про нього як про ворога.

 • . 3

  Незалежно від знака гороскопа, всі стикаємося з питанням: «Як відрізнити любов від симпатії?» Первісне почуття, яке може виникнути у людей — це симпатія, яка переростає з часом в любов (а може і не переростає). Можливо з людиною приємно спілкуватися, добре в ліжку, але коли дізнаєшся його ближче, то розумієш, що в ньому немає цінного для тебе набору якостей. Задайте собі питання: «Чи можу я жити без цієї людини?» Відповідь має бути: Так, можу, але не хочу, «Це показник серйозних почуттів і навіть кохання.

 • . 4

  У висловлюванні своїх почуттів хлопці більш потайливі. Тож часто чоловіків мучить питання: як виразити симпатію дівчині? Будь дівчині будуть приємні компліменти, нехай і невеликі (презенти, м’яка іграшка, цукерки), звичайно квіти. Запросіть її в кафе, ресторан, театр, на виставку і, будучи з нею наодинці, зізнайтеся в симпатії.

 • . 5

  Жінки — натури більш тонкі, емоційні , тому до того, як показати свою симпатію чоловікові, підходять дещо по-іншому .. Одним з прояви того, що ви подобаєтеся дівчині є флірт. Також багато про що скаже мова тіла: поправляє зачіску, базікає туфелькою під час розмови, таким чином заграючи з вами.

 • . 6

  Безумовно, чоловік і жінка-два різних полюси, але тільки чоловік, що дає жінці відчуття, що вона йому необхідна, виграє будь-яку конкуренцію незалежно від пророкувань гороскопа.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :