Розбираємося, як робити ставки на футбол

розбираємося, як робити ставки на футбол

Вам знадобиться
 • Логіка
 • Інтерес до спорту
 • Кмітливість
 • Стартова сума грошей
Інструкція
 • . 1

  Найважливіше, що можна було бо порадити новачкові в букмекерських конторах — вивчити статистику команд за попередні сезони. Статистика велике давності може не принести плодів, але от останні зустрічі команд між собою можуть багато про що сказати. І чим більше удасться проаналізувати інформації, тим буде вища ймовірність правильно вгадати результат поєдинку. З появою букмекерських контор став частіше звучати питання як робити ставки на футбол? Розрізняють декілька видів ставок: загальний тотал на матч; пророкування результату гри або окремого тайму; вихід певного гравця зі старту; яка з команд заб’є першою м’яч і багато іншого. З великого пропозиції букмекерських контор, які пропонують поставити на кожен футбольний поєдинок, виділяють ще й кількість кутових, жовтих, червоних карток у складах команд, призначені пенальті. Головне — вибрати найзручнішу систему для гри — і вперед робити ставку.

 • . 2

  А взагалі як заробити на букмекерських ставках? В інтернеті пропонується велика кількість навчальних посібників, пропонованих стратегій, книг, але тільки близько 5 — 6% гравців можуть досягти успіху і постійно заробляти. Букмекери займаються ставками професійно і вони отримують дохід моментально. Новачкові ж доводиться довгий час вчитися, вкладати особисті кошти і тільки після довгих витрат, він починає поступово виходити в плюс. Пошуковики часто відповідають на запит ставки на спорт як заробити. Але для того, щоб робити ставки на чужих прогнозах, потрібно бути впевненим, що гроші не вилетять в трубу. Букмекерські контори з довгою статистикою можуть гарантувати чесність перед своїми клієнтами. Знаходиться в плюсі довгий час можуть різні гравці, але бувають і спади або просто невдалі моменти. Тому не варто засмучуватися дрібним програшам.

 • . 3

  Як заробляти на ставках? На сайті букмекерської контори в розділі меню завжди повинні бути котирування на майбутні матчі. Чемпіонат вибирає винятково сам гравець. Він орієнтується насамперед на свої пізнання. Ставка обов’язково робиться на ту команду, на яку коефіцієнт нижче, ніж 1, 55. На іншу команду коефіцієнт повинен бути вище трьох. Чим більше коефіцієнт, тим краще. І тільки за наявності цих правил можна робити ставку. Ставки на спорт як виграти. Немає нічого простіше описаної вище системи. Зазвичай гравці вибирають кілька матчів у день, яке добре вписуються під методику вище. Новачки зазвичай починають з суми 50 доларів, після чого поступово її збільшуючи. У перший день вони ставлять 5 ставок по 10 доларів кожна. Грати чи не грати вирішує тільки сам гравець. Але можливості надаються чималі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :