Розумна дівчина знає, як оновити піджак!

розумна дівчина знає, як оновити піджак!

Вам знадобиться
 • Піджак
 • Гудзики
Інструкція
 • . 1

  У шафі знайшовся старий піджак, але можна дати йому нове життя. Як оновити піджак? Для того, щоб оновити піджак, можуть знадобитися деякі деталі. Наприклад, гудзиками, можливо, не тільки оновити піджак, але і додати йому новий і красивий вигляд. Потрібно змінити неяскраві гудзики у піджака на яскраві й помітні гудзички, це додасть піджака стильність. Або можна пришити до піджака які-небудь деталі.

 • . 2

  Піджак можна не тільки відновити, але і ще додати йому гарний зовнішній вигляд і прикрасити. Як прикрасити піджак своїми руками? Щоб прикрасити піджак, знадобляться різні гудзики, брошки, а також можна скористатися мереживом. Різні яскраві гудзики, як і говорилося раніше додадуть піджака стильність, а брошки теж додадуть додаткового стилю, мереживо можна використовувати для прикраси рукавів піджачка. Дані способи допоможуть зробити піджак ефектним.

 • . 3

  Щоб піджака не пом’явся, його необхідно складати, або вішати на вішалку. Найкраще скласти піджак у валізу, так як він не буде порошиться. Як скласти піджак у валізу? Щоб скласти піджак, потрібно переконається в тому, що кишені порожні, а також гудзики піджака мають бути розстебнутими. Піджак потрібно покласти на рівну поверхню і почати складати, спочатку рукава, потім потрібно з’єднати краї піджака і скласти його вертикально навпіл, а потім горизонтально і упакувати у валізу. Ось і все!

 • . 4

  При виборі піджака, потрібно звернути увагу не тільки на його вид, а й інші критерії. Як правильно підібрати піджак? Піджаки бувають різних відтінків і кольорів, тому на сьогодні вибору такого аксесуару буде предостатньо. Для ділових зустрічей підійдуть піджаки темних відтінків у поєднанні з білими блузами, а для походу в кіно або на прогулянку, більш яскравих і насичених кольорів, піджаки дуже круто виглядають у поєднанні з якими-небудь прикрасами. Правильно підібрані кольори і прикраси, створять ультрамодний лук для дівчини. Також слід пам’ятати, що піджак повинен підходити до типу фігури, він повинен бути точно відповідним за розміром, а також він не повинен бовтатися і виглядати громіздко на плечах. Потрібно вибирати все правильно і зі смаком.

 • . 5

  Також зачіпається таке питання, як носити чоловічий піджак? Чоловічі піджаки найкраще носити з брюками класичного стилю, або якщо піджак більш спортивного типу, його можна носити в поєднанні з джинсовими штанами. Невеликі прийоми допоможуть і підкажуть, як правильно носити, і з чим одягати піджак.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :