Розумний хлопець знає, як приготувати грінки до пива!

розумний хлопець знає, як приготувати грінки до пива!

Вам знадобиться
 • Часник
 • Сковорода
 • Солодовий екстракт
 • Цукор і дріжджі
Інструкція
 • . 1

  Гучна та дружна компанія, футбол або перегляд цікавого фільму все це сприяє гарному настрою. Для того щоб зробити цей вечір веселим і хорошим, можна запропонувати друзям по келиху пива. Найголовніше без чого не може обійтися жоден келих пива це грінки. Як приготувати грінки до пива. Для цього необхідно взяти будь-який хліб, але найсмачніше виходить з чорного, і нарізати його на кубики. Очистити один зубчик часнику і покласти його на сковороду з маслом. Часник необхідно обсмажити до золотистого кольору, після чого вийняти його і викинути. Потім покласти в це масло хліб і обсмажити на сковороді з обох сторін. Після викласти грінки в піалу і посипати зеленню або сиром.

 • . 2

  На сьогоднішній день люди все більше намагаються вживати в їжу більше корисні та якісні продукти. А як зварити пиво вдома не тільки добре, але й смачно, зараз розповімо. Зварити пиво з екстракту найлегше. Необхідно придбати солодовий екстракт, розвести в 25 літрах води. При цьому додавши 1 кг. цукру і дріжджі. Залишити на 1 тиждень, для того щоб пиво бродило. Потім розлити пиво по банках, додати ще трохи цукру і залишити на строк від 1 до 4 тижнів для появи газу. Термін насичення вибираєте самі.

 • . 3

  Після того як напій приготований, необхідно знати як перевірити пиво. Перше на що необхідно звернути увагу це щільність пива. Чим нижче вміст спирту в пиві, тим нижче і його щільність. Якщо при відкритті пляшки утворився димок, це позначає, що його додатково збагатили вуглекислим газом. Що погано позначиться на шлунку. Наступний показник це піна, вона повинна бути білою і густий. Якщо піна залишилася на стінках келиха, то пиво якісне.

 • . 4

  Як можна пити пиво, щоб це приносило задоволення. Пиво необхідно пити правильно, так більше відчуєш смак якісного напою. Бокал необхідно випивати за 3 ковтки. Першим ковтком випивати половину келиха, другий половину залишився пива і третім ковтком все до кінця.

 • . 5

  А якщо захотілося холодного або просто необхідно заморозити пиво. Рада як заморозити пиво. Взяти пиво в прозорій пляшці, покласти в морозилку і довести до стану близького до замерзання. Потім відкрити кришку, підняти небагато над столом і стукнути денцем 1 разів. Відбувається процес заморозки миттєво.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :