Розумний хлопець знає, як вибрати електричну пилку!

розумний хлопець знає, як вибрати електричну пилку!

Вам знадобиться
 • Поради професіонала
 • Широкий вибір
Інструкція
 • . 1

  Як вибрати ланцюгову пилу може пояснити будь, хто з нею працював. Вони розрізняються: по-перше, по потужності. У ланцюгових електропила вона варіюється 1100 — 2100 Вт По-друге, за швидкістю протягання ланцюга. Вона буває від 9 до 12 м с. Серед ланцюгових пилок є, так звані, стрічкові. Вони відрізняються значно більш кращою чистотою реза. Після таких пив залишається в рази менше відходів.

 • . 2

  Будь-який чоловік хоча б раз у житті стикався із завданням, як розвести пилку. Розвести пилку — це розташувати (розсунути) її зуби таким чином, щоб при пропиле вона викидала більшу кількість тирси. Тим самим поліпшується якість і швидкість роботи. Спочатку пилку слід підточити з мінімальним зніманням металу. Важливо знати чим менше буде висота зубів, тим гірше пила піддасться розводці. Рекомендований кут заточування 10 — 12 *. Коротко висловлюючись, розвести пилку -, це відігнути зуби поперемінно в різні сторони від леза. Відстань, яку має утворитися між ними залежить від того, яку деревину доведеться пиляти. Наприклад для свіжої деревини розводка повинна бути 4, 5 мм. А для сушеної (в’яленої) 4 мм.

 • . 3

  Для того. щоб дізнатися, як вибрати циркулярну пилку, потрібно розуміти, в чому їх відмінність. Насамперед такі пили розрізняються розміром диска: 125 мм. , 150 мм, 180 мм, 220 мм. Потужність у пив теж різна. Існують моделі, які нерухомо кріпляться на станині. Є пересувні (переносні) циркулярні (дискові) пилки. Інструмент може бути оснащений регулюванням швидкостей, лінійкою для точності розпилу, антивібраційним пристроєм, лазерної підсвічуванням різу, пилепоглотітелем, захистом від перегріву і іншими характеристиками.

 • . 4

  Будь господар повинен знати, як нагострити пилку. Це можна зробити дрібним тригранним напилком. Важливо, що рухів напилка при заточуванні кожного зуба пилки має бути однакова кількість. Але будь-яку пилку мало нагострити. Для якісного пила її потрібно ще й розвести.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :