Розумний хлопець знає, як встановити поручні на сходах!

розумний хлопець знає, як встановити поручні на сходах!

Вам знадобиться
 • Інструкція
 • Балясина
Інструкція
 • . 1

  Хто такий розумний хлопець? Той, у кого є багато знань, хто пам’ятає напам’ять всю таблицю Менделєєва і може в розумі множити п’ятизначні числа? Розумний хлопець не той, хто володіє знаннями, але той, хто використовує ці знання з користю для себе і оточуючих. Розумний хлопець знає, як забити цвях і як встановити перила на сходах. Його інструкція допоможе кожному без праці встановити поручні на сходи: Перед тим як приступити до установки перил, варто підготувати опорні стійки (балясини) і перила. Балясини зазвичай бувають у формі точених стовпчиків, до яких в кінці установки кріплять поручень. Проміжні балясини тонше в діаметрі, а ті, які встановлюються по кутах, а також на початку або кінці сходів, мають більш масивний вигляд. Стандартна висота перил — не менше 90 і не більше 110 см.

 • . 2

  Перед тим як закріпити балясини і перила, встановлюють балясини в самому низу і на самому верху. Потім приступають до зміцнення балясин на кожній сходинці сходів. Зміцнюють балясини до основи сходинок на шканти. Для цього на сходовій сходинці необхідно просвердлити отвір розміром з діаметр шканта, такий самий отвір роблять і на днище балясини. Для міцності з’єднання отвори під шканти обробляються меблевим клеєм, вставляється шкант в сходове отвір, а зверху на шкант кріпиться балясина. У такому форматі кріпляться всі інші перила.

 • . 3

  Після того як кріпляться перила з низу до верху сходів, за допомогою саморізів до балясин кріпиться поручень. Для цього рекомендується використовувати свердло, яке в діаметрі на чверть менше діаметра самореза, а глибина введення свердла становить не більше ¾ від довжини саморіза.

 • . 4

  У тому, як виготовити перила, є свої тонкощі і особливості. Розумний хлопець рекомендує просвердлити отвір у вже готовому отворі для саморіза на 1 см, діаметр якого дорівнює діаметру капелюшки самореза. У цьому отворі буде захована капелюшок саморіза, а для повної конспірації капелюшки на головку саморіза вставляють невеликий шкант. Щоб поверхня перил була гладкою, її необхідно буде відшліфувати. Наприкінці шліфування перила необхідно пофарбувати або нанести на них лакове покриття.

 • . 5

  Ось і все — сходи в будинку готова! Насправді, не так все й складно, причому на установку перил на сходах витрачається не більше 3 — 4 годин (все залежить від висоти сходи). Якщо навчитися робити перила в будинку, не складе труднощів і те, як зробити перила для ганку біля входу в будинок. Принцип кріплення перил зовні, той же, як і всередині будинку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :