Розвиток м’язів на турніку

розвиток м'язів на турніку

Вам знадобиться
 • Турнік, перекладина
 • Витривалість
 • Бажання мати гарну фігуру
 • Рукавички
Інструкція
 • . 1

  Вправи на турніку роблять як на спортивному майданчику, так і на перекладині будинку, закріпленої, як правило, в дверному отворі. Підтягування на перекладині сприяє розвитку найширших м’язів спини, м’язів грудей і спини. Також добре накачуються біцепси, трицепси, передпліччя, трапеція, дельта і прес.

 • . 2

  Залежно від фізіологічного будови тіла людини, насамперед грудної клітки і спини, одним вистачить просто підтягування для розвитку зазначених груп м’язів, для інших буде потрібно комплекс вправ. Побічно при підтягуванні задіюються практично всі групи м’язів верхньої частини тіла. Основна роль відводиться найширшим м’язам спини, саме вони на себе беруть основне навантаження при підтягуванні, оскільки починають скорочуватися при виконанні вправ на турніку.

 • . 3

  Завдання м’язів спини тримати плечовий суглоб у торсу і повертати руку, тобто якщо передпліччя відведено від торса (висячий положення на турніку), то, тільки задіявши ці м’язи, ми зможемо підтягнутися (повернути передпліччя до грудної клітки). Друга група м’язів, яка задіюється — це великі круглі м’язи, так звані крила, і розташовані вони в області пахв і виконують схожі функції з найширшими м’язами спини.

 • . 4

  Вище названі основні групи м’язів, — що можна накачати на турніку. Таким чином, при підтягуванні ми створюємо максимальна напруга на м’язи спини, при цьому інші групи м’язів верхньої частини тіла також беруть на себе навантаження, відповідно розвиваються. Залежно від вправ більшою мірою або меншою. У результаті вправ біцепси і трицепси набувають привабливу форму, звичайно, бажаної маси вони не наберуть.

 • . 5

  Підтягування добре розвиває трапецієподібні м’язи, ефективно при накачуванні великих круглих м’язів. Основне завдання всіх зусиль — це розвиток м’язів на турніку. Окремо зупинимося на м’язах живота. Багато в чому вправи на турніку допомагають досягти довгоочікуваного результату у вигляді рельєфного преса, який зазвичай всі називають кубики.

 • . 6

  Розвиток даних м’язів передбачено комплектом вправ, в якому беруть участь і м’язи нижніх кінцівок, поперекової області. Виходячи з усього викладеного вище, можна зробити висновок, що при правильному підході до вправ на турніку можна накачувати практично будь-яку групи м’язів на тілі людини.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :