Саблинском печери: як дістатися?

саблинском печери: як дістатися ?

Вам знадобиться
 • Карта Ленінградської області
 • Гроші
 • Уважність на дорогах
Інструкція
 • . 1

  Кожен любитель природи хоче потрапити в Сабліно, помилуватися водоспадами, древніми каньйонами річок і скелями з кембрійських порід. І, звичайно, заглянути в моторошні печери. Як же побачити Саблинском печери, як дістатися до них, що не витрачаючи багато сил і грошей? Саблинском заповідник, площею в 220 гектар, розташований в Ленінградській області, поряд з селищем міського типу Ульянівка Тосненського району, в 39 км від Санкт -Петербурга. Таким чином, щоб помилуватися Саблинском пам’ятками природи, жителям далеких міст країни необхідно спочатку приїхати в Санкт-Петербург, а потім добиратися до печер.

 • . 2

  Щоб потрапити в будь-яку точку країни, потрібно мати географічну або автомобільну карту місцевості. А в даний час можна і без карти обійтися, якщо є навігатор з ліцензійними картками. Варто задати координати початкової і кінцевої точки, і такий пристрій прокладе чіткий маршрут. Наприклад, проблема — де розташована Капова печера, як проїхати до неї, вирішується миттєво. До речі, туди теж варто було б з’їздити, побачити наскальні малюнки первісних людей. Маючи на руках карту Ленінградської області, потрібно на Московському вокзалі Санкт-Петербурга сісти в останній вагон електрички і проїхати до станції Сабліно.

 • . 3

  З платформи перейти шляху по мосту (перебігати залізницю небезпечно). Тут розташовується автостанція селища Улянівка і починається Радянський проспект. Можна дізнатися у перехожих — де знаходяться в Сабліно печери, як доїхати до них, але не варто відволікати людей. Селище невеликий, тут все поруч. Можна пройти до печер пішки по проспекту (всього лише 3. 5 км) до зупинки «Спорт база ЛДУ». До цієї точки можна доїхати автобусами № 4, 9, 438. Якщо від зупинки пройти трохи в бік мосту через річку Тосно, відкриється вид на входи двох печер — пляжний і Перлової. Приготувавши ліхтар і мотузку, можна починати обхід підземель.

 • . 4

  Якщо добиратися до Саблинском печер на автомобілі, то з Санкт-Петербурга потрібно виїжджати по федеральній трасі М- 10. По трасі їхати до вказівника «Ульянівка». Повернути і доїхати до Ульяновки. На єдиній Т-подібної розвилці повернути ліворуч і проїхати до зупинки «Спорт база ЛДУ». Входи в печери — поруч. Якщо автолюбитель з Пермського краю, місцеві любителі підземель обов’язково поцікавляться, чи далеко від Пермі Кунгурском печери, як доїхати до них на машині. Помилуватися карстовими підземеллями хочеться всім. Кожному автолюбителю необхідний навігатор. Цей пристрій допоможе вирішити будь-яку проблему, наприклад, таку — де розташовані печери Криму, як дістатися до них.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :