Самовчитель циганського гіпнозу

самовчитель циганського гіпнозу

Вам знадобиться
 • Час
 • Бажання
 • Завзятість
 • Практика
Інструкція
 • . 1

  Циганський гіпноз являє собою класичне гіпнотичний вплив на людину. Відмінність лише в тому, що цигани знайшли секрети цього впливу інтуїтивно, не знаючи основних правил і технік. Основним методом циганського гіпнозу є забалакування: циганка, побачивши вас на вулиці, починає дуже багато і швидко говорити. Через це потоку слів мозок людини губиться в ситуації і перестає тверезо мислити.

 • . 2

  Самовчитель гіпнозу наполягає на важливості встановлення довірчих відносин. Для цього цигани завжди звертаються на «ти» і використовують зменшувально-пестливі слова. Для введення людини в трансовий стан, циганка перевантажує людську свідомість за допомогою неправильно побудованих фраз, повторень і нелогічних виразів.

 • . 3

  Як і в класичному гіпнозі, цигани використовують ритмічні коливання голосу, які як би заколисують свідомість людини. Своєрідний циганський гіпноз, самовчитель по якому побудований скоріше на спостереженнях за роботою циган. Однак можна виділити основні стадії цього гіпнозу: втертися в довіру, перейти на особистість, початок «роботи», витягування грошей.

 • . 4

  Перший етап — це встановлення контакту, в момент якого циганка намагається встановити довірчі відносини. Наприклад, вона підходить і питає, котра година, на що людина не замислюючись, відповідає. Для встановлення довірчих відносин циганка починає дякувати, лестити, і пропонує «безкоштовно поворожити».

 • . 5

  На другому етапі, циганка намагається зацікавити людину. Притому не важливо, що людина відповіла їй на пропозицію про ворожіння. Циганка намагається зачепити людину, при цьому каже про можливу проблему людини. Як правило, це загальні фрази, які можуть підійти до багатьох. Щоб вгадати про існуючу проблему циганки часто бувають хорошими життєвими психологами і звертають увагу на дрібниці.

 • . 6

  Якщо проблема людини вгадана, то циганка починає свій обряд по: зняттю порчі, поверненню чоловіка, поліпшення самопочуття, упокоєння душі та інших. Який це буде обряд — не важливо, головне, що людина в нього втягнутий, і боїться його перервати. Далі циганка починає витягувати з клієнта гроші. Зазвичай вона каже, що це не їй, а для позбавлення від пристріту.

 • . 7

  В гроші може звернути волосся або іншу символічну дрібничку. У момент, коли людина дістає гроші, вона уважно стежить, а після, за допомогою відволікання (наприклад, дістає якусь коробочку), циганка витягає у людини гроші і йде. Циганський гіпноз побудований на ефектах забалтиванія і несподіванки. Тому, щоб уникнути такого впливу, краще переривати контакт, не доходячи до третин фази гіпнозу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :