Самовчитель еріксоновського гіпнозу

самовчитель еріксоновського гіпнозу

Вам знадобиться
 • Час
 • Терпіння
 • Практика
Інструкція
 • . 1

  Еріксоновкій гіпноз увазі введення людини в гіпнотичний стану, без занурення його в сон. Тому цей вид гіпнозу часто використовується в життєвих ситуаціях: у педагогіці, самореклами, спілкуванні, рекламі товарів. Гіпноз за методикою Еріксона спрямований на здатність людини до мимовільного трансу. Таким чином, гіпноз самовчитель за методикою Еріксона більш простий у виконанні і доступний широким масам.

 • . 2

  Еріксоновкій гіпноз складається з 6 ступенів: приєднання, ведення, наведення трансу, маніпуляція свідомістю, навіювання, висновок з трансу. Для оволодіння цією навичкою слід опанувати всіма 6 елементами гіпнозу. Приєднання має проходити на всіх рівнях: від настрою до стилю в одязі. Ви повинні максимально підлаштуватися під людину.

 • . 3

  Для цього говорите з таким же темпом, ненав’язливо повторіть його позу, намагайтеся дихати з ним в такт. Ви повинні уважно слухати співрозмовника, погоджуватися з ним, співпереживати. Якщо людина відчує таку віддачу з вашого боку, він довіриться вам, розслабитися.

 • . 4

  Для вдалого проведення гіпнозу самовчитель еріксоновського методу рекомендує закріпити результат приєднання за допомогою ведення. Це означає, що після того, як ви повністю приєдналися до людини (фізично, фізіологічно і психологічно), можна починати ставити йому свої правила. Ви повинні, наприклад, плавно змінити темп мови або змінити позу, і ваш співрозмовник повинен повторити це.

 • . 5

  Якщо він цього не зробив, то, ймовірно, приєднання не було завершено або пройшло невдало. Для вдалого приєднання до людині корисно визначити його провідну модальність: візуальну, кинестетическую або аудиальную. Для цього достатньо прислухатися до його мови: якщо він вживає вирази «я розглянув», «глянула з боку», «я бачу» — швидше за все, він візуал.

 • . 6

  кінестет ж найчастіше вживають: «я відчуваю», «я відчуваю». Аудіали спрямовані на слухове сприйняття. Для приєднання важливо спрямувати свою презентацію в потрібне русло: аудиалам барвисто розповідати, кінестетів описувати почуття і тактильні відчуття, а Візуалам показувати графіки, фото і барвисто описувати потрібні вам елементи.

 • . 7

  Маніпуляція відбувається методом забалтиванія. Ви повинні спочатку дати кілька тверджень, з якими співрозмовник згоден, а після плавно перевести в потрібне вам русло. Найчастіше співрозмовник погодитися при такому підході і з тим, що в принципі йому не властиво.

 • . 8

  Висновок з трансу виходить автоматично, як розмова буде закінчений. Існує безліч методик введення в транс і маніпуляції по Еріксону, за допомогою яких можна ненав’язливо керувати людською свідомістю і маніпулювати іншими людьми. Однак для всього цього потрібно знання технік і практика.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :