Самовчитель практичного гіпнозу

самовчитель практичного гіпнозу

Вам знадобиться
 • Терпіння
 • Час
 • Завзятість
 • Навчальна література
Інструкція
 • . 1

  Гіпноз — це штучно викликається сон (стан трансу). Під час гіпнозу у гипнотизируемого людини гальмуються процеси кори головного мозку і активно працюють підкіркові структури. Входження в гіпнотичний стан буває глибоким і поверхневим. Для оволодіння навичками практичного гіпнозу слід знати ази теорії, щоб розуміти, на що відбувається вплив, і які можуть відбутися несподіванки.

 • . 2

  При вивченні методів практичного гіпнозу слід розуміти, що, згідно психоаналитикам, психіка людини складається з 3 частин: Я, Над-Я і несвідоме. Якщо при звичайній консультації психолог має доступ до людського «Я», то гіпноз спрямований на отримання доступу до несвідомим процесам психіки.

 • . 3

  Класичний інструктаж гіпноз самовчитель спрямований на передачу основних правил і особливостей при введенні людини в гіпнотичний стан. Решта знання можна отримати лише на практиці. Основне, без чого неможливий сеанс гіпнозу — це довіра. Якщо клієнт не буде вам довіряти, у нього спрацює блок на рівні свідомості або підсвідомості, тоді ввести його в гіпнотичний сон не вийде.

 • . 4

  Для створення довірчої атмосфери будьте відкритим, чесним, позитивно налаштованим. Виглядати слід охайно, що не уникати контакту очей. Самовчителі з гіпнозу радять триматися впевнено, прямо і шанобливо по відношенню до клієнта. Для введення в гіпнотичний стан необхідно дати людині зручно сісти або лягти. Клієнт повинен відчувати спокій і розслабленість.

 • . 5

  Гіпноз може виявлятися не тільки як введення людини в гіпнотичний сон. За допомогою практичного гіпнозу можна в звичайній розмові ввести людину в трансовий стан і перевести розмову в потрібне вам русло. У бесіді варто говорити м’яко, але впевнено. За допомогою вагомих аргументів і прикладів переконати опонента в своїй правоті, домігшись таким чином несвідомого підпорядкування з його боку.

 • . 6

  Введення в гіпнотичний сон проводиться за допомогою ритмічних дій: маятника, слів, музики. Іноді використовується поєднання цих дій, наприклад, на тлі ритмічної музики гипнолог вимовляє монотонні, ритмічні слова. Самовчитель гіпнозу рекомендує починати гіпнотичні сеанси з нескладних, релаксаційних методик, а після переходити до більш складних.

 • . 7

  До простим методиками можна віднести: аутогенні і ідеомоторні тренування, нервово-м’язові релаксації. Ці методики не складні у виконанні, вимагають чіткого слідування заданим інструкціям. Методики дозволять вам навчитися азам гіпнозу, правильному введенню і виведенню людини з трансового стану. Для оволодіння гіпнотичними техніками треба навчитися правильно вести бесіду, робити гарне враження і викликати довіру у людей.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :