Шафа-купе як перегородка

шафа-купе як перегородка

Вам знадобиться
 • Шафа-купе
 • Телефон
Інструкція
 • . 1

  Сучасні дизайнери вже давно використовують новітні методи трансформації внутрішнього простору житлових приміщень будь-яких розмірів. Для цього придумали поняття зонування і додали естетичну нотку в традиційно нудне простір типового житла. При цьому професіонали, в цілях економії простору, намагаються позбуватися від дверей орного типу. І, головна дійова особа в цих експериментах — шафа-купе як перегородка.

 • . 2

  Основне завдання шафи-купе — сховище речей. Однак як перегородки цей інтер’єрний елемент може виконувати ще масу функцій, в тому числі і економії простору при установці на його площі додаткового обладнання. Як потужний дизайнерський елемент, шафа-купе вирішує масу питань, в тому числі і як зламати перегородку не руйнуючи, а додаючи просторової естетики.

 • . 3

  Декоративний елемент — обов’язкова складова даного явища. Якщо обладнати шафа-купе дзеркальними полотнами, тоді можна домогтися ефекту збільшення кімнатного простору. Використовуючи колірні можливості конструкцій, можна додати стильні та оригінальні нотки в наявний інтер’єр. Прикрашаючи нові конструкції малюнками, фотографіями або різьбленням, можна декорувати певні частини простору, вказуючи на їх чітку цілеспрямованість. При цьому з успіхом можуть використовуватися штори як перегородка, дозволяючи, при необхідності, розділяти на зони і об’єднувати будь-який простір.

 • . 4

  Залежно від майбутнього місця розташування перегородки, виконуваного у формі шафи-купе, повинен формуватися його зовнішній вигляд. Враховувати необхідно всі деталі для того, щоб функціональна складова була не менша ніж естетична. Замислюючись, як розділити кімнату перегородкою, не варто випускати з виду дрібниці, які можуть зіпсувати всю підсумкову картину.

 • . 5

  Тому варто звертатися до фахівців, здатним не тільки правильно оцінити потенціал простору, але і підказати, як зробити перегородку в лазні. Зміни завжди цікаві. А якщо вони підвищують функціональні можливості, збільшують житловий простір, тоді можна фантазувати і втілювати в реальність красиві мрії про ідеальний інтер’єр за допомогою перегородок, перетворених на шафи-купе.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :