Шаманізм як релігія

шаманізм як релігія

Вам знадобиться
 • Дух
 • Душа
 • Релігія
 • Всесвіт
 • Магія
Інструкція
 • . 1

  З давніх часів на землі були відомі шамани. Ці люди, які вміють керувати природними стихіями, тваринами і різними магічними властивостями завжди користувалися великою повагою. Шаманізм — це склалося стародавня культура. Вона включає в себе і магію, віру в духів і натхненність природних явищ, поклоніння неживих предметів, тваринам, природних явищ і навіть рослинам. За археологічними джерелами шаманські ритуали проводилися вже в епоху неоліту. Найбільше шаманізм був поширений в африканських і азіатських країнах, а також на території Далекого Сходу.

 • . 2

  Шаманізм — це своєрідна релігія, в якій всі природні явища, постійно оточують людину, обожествляются. Згідно духовної концепції стародавньої релігії всі живі істоти і будь-які предмети мають душею, а всі душі об’єднані в одне ціле. Дії шамана спрямовані на пошук зв’язків людини з усіма частинами Всесвіту, об’єднанні свідомостей. Якщо людина знаходить контакт із зовнішнім і внутрішнім світом, то він зможе відчути збільшення своєї значущості і сили, зменшити свої страхи і тривоги в житті. Під час проводження ритуалів шаман впадає в особливий стан трансу, в якому він може спілкуватися з будь-яким елементом Всесвіту.

 • . 3

  Також чаклун може під час трансу спілкуватися з духами, поповнювати свої життєві сили через потойбічні канали. Шаманізм як релігія володіє спеціальними ознаками. В основному шаманами можуть ставати лише чоловіки. Майбутній обранець дізнається про своє призначення завдяки спеціальним знакам, що виявляється в основному в дитинстві чи молодості. Джерелом сили шамана є духовна істота, яке може прийняти будь-яку форму. Дух чаклуна оберігає фізіологічну оболонку свого зберігача від будь-яких хвороб, недуг і магічних заклинань. Шаманізм — стародавня релігія, що включає в себе всі містичні і магічні явища, зв’язок людини з природою, життям, реальним і потойбічним світом.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :