Шенгенська віза: в які країни в’їзд?

шенгенська віза: у які країни в'їзд?

Вам знадобиться
 • Трохи знань
 • Доступ в інтернет
Інструкція
 • . 1

  Що таке шенгенська зона? В 1985 році в місті Шенген було підписано однойменне угоду, що об’єднало 26 держав в єдину вільну для подорожей зону. Усередині шенгенської зони будь-яка людина (з візою, звичайно) може безперешкодно подорожувати, так як митний контроль присутній тільки на в’їзді та виїзді із зони.

 • . 2

  Що таке шенгенська віза? Шенгенська віза дає можливість вільно відвідувати країни шенгенської зони. Віза оформляється за єдиним зразком. Запитувати дозвіл на отримання візи потрібно в посольстві однієї з країн шенгенської зони. Наприклад, отримавши шенгенську візу до Франції, людина приїжджає туди, а з Франції у нього є можливість подорожувати по всім іншим країнам шенгену. Тобто, існує правило першого в’їзду в ту країну, в яку спочатку була видана віза.

 • . 3

  Шенгенська віза: в які країни Європи можна їхати? Майже у всі, окрім Великобританії, Ірландії, деякі країни Балканського півострова (Македонія, Хорватія, Чорногорія). На території Греції та Ісландії також діє шенгенська зона.

 • . 4

  Отримання шенгенської візи достатньо довгий процес, який може затягнутися на місяці. Країна, яка дає візу, з’ясовує, що за людина до них звертається, не злочинець чи він, чи можна йому виїжджати з країни, чи не буде його спосіб життя небезпечним для європейців, чи достатньо у туриста грошей, щоб подорожувати, і чи немає у туриста наміри емігрувати в країну шенгену. Отримати шенгенську візу нелегко. У деяких країнах є особливі вимоги до оформлення візи, тому про обмеження варто дізнатися заздалегідь. Неминучим також буде проходження співбесіди в посольстві, що часто вирішує результат всього підприємства.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :