Що означає, тримати паузу у відносинах?

що значить, тримати паузу у відносинах?

Вам знадобиться
 • Витривалість
 • Терпіння
Інструкція
 • . 1

  Тримати паузу у відносинах потрібно починати ще до того, як ці самі відносини почалися, тобто на етапах знайомства і дружби. Не потрібно моментально відповідати на дзвінки і смс потенційного коханого, йому або їй буде корисно похвилюватися.

 • . 2

  Питання, як витримати паузу у відносинах, повинен хвилювати кожного закоханого протягом усього життя. Не потрібно моментально погоджуватися на побачення, буде краще, якщо в цей день буде неодмінно небудь завал на роботі. Адже якщо людина зацікавлена, то він обов’язково запросить ще раз. Після зустрічі теж не треба відразу кидатися до телефону, навіть у тому випадку, якщо все пройшло відмінно.

 • . 3

  Часто так поступають дівчата, але трапляється й таке, що чоловік узяв паузу у відносинах, і пауза ця буває досить тривалою. Можливо, він просто хоче зробити акцент на відносинах, на те, як легко все зламати і зруйнувати. Тут не треба лякатися і хвилюватися, просто в іншій раз треба бути більш раціональною і обережною у сварках. Якщо ж така розлука виявиться занадто важкою, дівчина може дізнатися, чи є термін у цієї паузи.

 • . 4

  А буває таке, що дівчина взяла паузу у відносинах, коли, здавалося б, все нормально. Такі перерви корисні для профілактики, зміцнення відносин. Її можна влаштувати в легкій формі, наприклад, якщо довго не зізнаватися в коханні, даючи можливість чоловіку завоювати себе. Нехай він говорить ці слова, а жінка може обходитися і менш відвертими фразами.

 • . 5

  Так все-таки, чи потрібно витримувати паузу у відносинах? Якщо продовження зв’язку болісно, виникає небезпека розриву між людьми, то, звичайно, краще буде ненадовго припинити контакти, спробувати розібратися в своїх почуттях. Саме тоді потрібно скоротити до мінімуму або зовсім перестати зустрічатися і розмовляти. І все ж важливо пам’ятати, що пауза у відносинах — не панацея від усіх бід, застосовувати цей засіб потрібно тільки в особливих випадках

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :