Що робити при перевтомі: як уникнути нервового зриву?

що робити при перевтомі: як уникнути нервового зриву?

Вам знадобиться
 • Трохи вільного часу
 • Заспокійливі засоби
Інструкція
 • . 1

  На сьогоднішній день перевтома є однією з головних причин, які викликають нервові зриви. Щоб цього не допустити потрібно знати, що робити при перевтомі. Через стрімке і насиченого руху світу, все більше людей не встигають нічого, окрім роботи, що і викликає сильне стомлення. Щоб не допустити надто сильного перевтоми, обов’язково в роботі потрібно виділяти хоча б 10 — 15 хвилин на годину, коли можна буде відпочити, відволіктися.

 • . 2

  Втома викликає не тільки робота, але й спорт, тому перевтома у спортсменів спостерігається набагато частіше, ніж у решти людей у різних сферах діяльності. Такі люди цілими днями присвячують себе тренуванням, забуваючи про психологічний стан. Щоб не допускати розвиток стресу потрібно чергувати фізичні вправи з розумовими. Щогодини тренування потрібно приділяти 10 — 15 хвилин на розумову діяльність, наприклад почитати книгу, або ж розгадати кросворд.

 • . 3

  Існує не тільки розумовий і загальний фізичний, але і перевтома м’язів, наприклад після важкої роботи або насиченою тренування. Таке перевтома потрібно лікувати хорошим відпочинком, бажано на свіжому повітрі, можна виїхати на природу. Ще можна прийняти гарячу розслаблюючу ванну. А ось перевтома мозку слід лікувати народною медициною. Пити чаї із заспокійливих трав, наприклад шавлії, ромашки або ж на вечір випити теплого молока з медом.

 • . 4

  Дуже важливо не запускати такий фактор, інакше в майбутньому це може призвести до серйозних нервових зривів, які часто дуже важко переживає людина. Приносити незручності може і перевтома при вагітності, в цьому випадку допоможуть різні методи, які були описані в попередніх пунктах.

 • . 5

  Народні засоби, які допомагають боротися від втоми. Наприклад, виноградний сік або ж гранатовий, який потрібно пити по 2 столові ложки кожні дві години. Вони володіють тонізуючими і заспокійливими властивостями. Відмінним засобом від втомилися є листя брусниці, які не тільки заспокоюють і тонізують, але й надають сил людині. Ці листя потрібно заварювати разом з чаєм і пити без обмежень.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :