Що робити, якщо болить живіт при місячних?

що робити, якщо болить живіт при місячних?

Вам знадобиться
 • Тепла грілка
 • Знеболювальне
 • Китайська техніка самомасажу
Інструкція
 • . 1

  Багато жінок, які звикли пити знеболююче або терпіти біль, навіть не здогадуються, що дисменорея, як це явище називають медики, не є нормою. Чому ж тоді жінки страждають від цієї недуги і що робити, якщо болить живіт при місячних? Перше, з чого потрібно почати — це визначення ступеня тяжкості дисменореї. Якщо біль переноситься досить легко і не заважає займатися звичними справами, її можна перетерпіти, не вдаючись до медикаментозним засобам і технікам немедичного усунення менструальних болів. Якщо ж біль доставляє незручності, жінка відчуває слабкість і не може ходити на роботу або займатися домашніми справами, потрібно намагатися усунути нездужання. Як допомогти собі, якщо менструальні болі стають нестерпними? По-перше, при появі симптомів наближення періодичних болів (відчуття тяжкості в матці і в області попереку, збільшенням температури тіла до 6, 8 — 37 ° С, запаморочення ), потрібно лягти в зручну позу. Деяким жінкам зручно лежати на спині, іншим — на животі. Зручна поза під час сильного болю допомагає перенести напад. Можна зробити теплу, але не гарячу, грілку і покласти її на спину або живіт.

 • . 2

  Якщо біль не проходить протягом півгодини і постійно посилюється, краще випити знеболювальне. Існують спеціальні ліки, призначені для зняття спазмів під час менструації, але підійде і загальне знеболююче, наприклад, нурофен або но-шпа. Бувають випадки, коли знеболюючі перестають допомагати і регулярні болі жінок стають нестерпними. У такій ситуації необхідно звернутися за допомогою до лікаря-гінеколога і розповісти про проблему. Потрібно бути готовою говорити про регулярність циклу, сексуального життя та інших, досить інтимних речах. Але соромитися цього не слід, оскільки без знання всіх подробиць лікар не зможе підібрати правильне лікування. А сильні менструальні болі можуть бути викликані захворюванням або бути особливістю організму. У кожному разі, біль у животі більше не доведеться терпіти, в лікарні пропишуть сильнодіючі препарати, які продають лише за рецептом. Для того, щоб заздалегідь зменшити регулярні болі, потрібно вести здоровий спосіб життя, займатися спортом хоча б по 20 — 30 хвилин у день.

 • . 3

  Жінкам, які можуть терпіти біль без таблеток, але хочуть позбавитися від неї, допоможе китайська техніка самомасажу Шиацу. Китайці радять масажувати певні точки на тілі для зменшення болю. Точка, що відповідає за менструальні болі знаходиться на два-три пальці нижче пупка посередині живота. Легке масування цієї точки протягом п’яти хвилин може принести помітне полегшення під час загострення болю. Також Шиацу розповідає про згусток жіночої енергії, що знаходиться в районі щиколотки. Щоб знайти цю точку, потрібно покласти долоню безпосередньо на внутрішню частину власної щиколотки, при цьому притиснувши мізинець безпосередньо до її початку. Вказівний палець виявиться саме в првільно місці. Техніка масажу полягає в наступному: треба надовлівать великим пальцем на енергетичну точку, повільно рахувати до шести і відпустити на дві хвилини. Щоб відчути ефект, слід масажувати цю точку протягом 20 — 25 хвилин. Причина ефективності цього методу така ж, що і у заборони на масаж в області тазу: до місця, яке піддається впливу, приливає кров. Кісточка — найвіддаленіша від матки доступна точка організму, по якій проходять великі кровоносні судини. Таким чином кров доливати до щиколотки, отже, від матки вона йде і спазм зменшується.

 • . 4

  Є й інші масажні прийоми, які допомагають усунути біль в животі. М’який масаж області матки або попереку (дивлячись, що болить сильніше) за годинниковою стрілкою розігрітій рукою протягом двох-трьох мінутМассаж м’ячиками. Два невеликих твердих м’ячика (ідеально підійдуть тенісні), обгорнутих тканиною, щоб можна було притримувати (рекомендується використовувати шкарпетки). Потрібно лягти на підлогу спиною, підклавши м’ячики в область попереку по обидва боки хребта. Не варто боятися лягає на м’ячики всім вагою: спочатку треба обережно полежати кілька хвилин, потім покататися спиною по м’ячиках. Масаж зовнішньої сторони стегон, сидячи на колінах. Можна погладити, пощипати, помасажувати невеликим твердим м’ячиком, який використовувався для масажу спини. Не важливо, сильні болі або слабкі, терпіти до останнього їх не варто. Потрібно розслабитися, постаратися зменшити кількість запланованих на цей день справ і постаратися краще відчувати власне тіло.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :