Що робити, якщо постійно холодні руки?

що робити, якщо постійно холодні руки?

Вам знадобиться
 • Душ
 • Рукавички
 • Крем для рук
Інструкція
 • . 1

  Коли виникає проблема, що руки постійно стають холодними, необхідно в першу чергу з’ясувати причину такого явища. Для цього потрібно пройти обстеження в медичній установі. Якщо з’ясуватися, що всьому виною наявність якого-небудь захворювання, то лікар повинен призначити лікування. Ще не усунутися причина, руки так і будуть постійно перебувати в холодному стані.

 • . 2

  У тому випадку, якщо, пройшовши обстеження, з’ясуватися, що причиною холодних рук не є серйозне захворювання, то можна самостійно потренувати судини. Існує багато способів, як зробити руки теплими. Один з них — це розтирання рук. Можна при цьому ще скористатися кремом для рук, тоді зважитися відразу два завдання. Перша — це розігріються руки, а другий — вони отримають зволоження та живлення.

 • . 3

  Також в цій ситуації велику допомогу нададуть обливання з душа. Під час обливань потрібно постійно міняти теплу воду на прохолодну. Звикати до зміни температур варто поступово. Коли постійно холодні руки потрібно обов’язково змушувати себе активно рухатися. А для цього потрібно виконувати вранці зарядку, займатися фітнесом, а також можна пройти курс масажу. Всі ці заходи здатні розігріти м’язи і поліпшити кровообіг.

 • . 4

  Слід постійно стежити за тим, щоб руки в холодну пору року не мерзли. Тому, як тільки настали холоди, потрібно надягати на руки рукавички. У тому випадку якщо руки таки замерзнуть, то потрібно постаратися якомога швидше їх зігріти. У холодну погоду добре зігріває гарячий чай, або каву. А ось в літній час потрібно частіше купатися у водоймах, це теж сприяє тренуванню судин і поліпшенню кровообігу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :