Що ви знаєте про те, як хлопці проявляють симпатію?

що ви знаєте про те , як хлопці проявляють симпатію?

Вам знадобиться
 • Уважність
 • Спостережливість
 • Деякі знання
Інструкція
 • . 1

  Перша ознака, за яким можна визначити симпатію хлопця — це його погляд. Тут є два варіанти розвитку подій. Якщо хлопець боязкий, то він буде ховати очі, опускаючи їх вниз і всіляко уникаючи контакту очі в очі. Якщо ж хлопець впевнений в собі і не соромиться, то він, навпаки, буде дивитися на дівчину оцінюючим поглядом. А є такі хлопці, які прагнуть зловити погляд дівчини і затримати його на собі, показуючи, таким чином, що представниця прекрасної статі далеко не байдужа. У будь-якому випадку погляд зміниться, так як хлопці проявляють симпатію за допомогою очей.

 • . 2

  Жести. Вони також здатні розповісти дуже багато. Так, якщо хлопцю небайдужа дівчина, то він буде постійно поправляти комір сорочки, струшувати пил з рукавів і брюк, а також поправляти зачіску. Ще один явна ознака небайдужості і сексуального потягу — це те, що молода людина тримається за свій ремінь. Крім того, хлопець буде всіляко намагатися торкнутися дами, обійняти її, наблизитися до неї. Ось як зізнатися в симпатії може молода людина, сам того не знаючи.

 • . 3

  Міміка. Якщо хлопець спілкується з дівчиною, до якої відчуває симпатію, то він буде піднімати свої брови, причому, більшість молодих людей роблять це, самі того не помічаючи, мимоволі. Крім того, виявити неоднозначні емоції можна і по роті. Він буде завжди трішки відкритий. До речі, якщо цікаво, як проявляють симпатію дівчини, то губи їх також не замикаються. Це означає, що людина не проти поцілуватися (найчастіше все відбувається на підсвідомому рівні).

 • . 4

  Поведінка. Якщо хлопець відчуває до дівчини якісь емоції, то він буде всіляко намагатися показати свої достоїнства. Так, плечі молодої людини розправляються, підборіддя піднімається. Він дуже галантний, ввічливий і послужливий. Крім того, якщо спілкування проходить в компанії, а не наодинці, то молода людина буде намагатися звернути на себе увагу. Але це що стосується нескромних молодих людей. А ось боязкий хлопець, навпаки, може сутулитися і відвертати голову.

 • . 5

  Якщо дівчина не знає, як викликати симпатію і як визначити її, то ще один явний ознака — це голос та бесіди. Так, з сподобалася дівчиною хлопець буде спілкуватися м’яким і спокійним тоном. Також важливо і те, про що буде вестися розмова. Молода людина буде намагатися дізнатися про свою потенційної пасії якомога більше. Але й про себе він розповісти не забуде, природно, все тільки саме хороше.

 • . 6

  Якщо цікаво дізнатися, як чоловік проявляє симпатію ще, то розпізнати її можна по тому, що він дзвонить, пише смс і запрошує на побачення. Звичайно, якщо побачення кожен раз зривається з вини молодої людини, то, швидше за все, великої симпатії немає. Але якщо на зустрічі хлопець приходить справно з букетом квітів або іншими сувенірами, то можна бути впевненою в тому, що це не просто так, а з причини симпатії.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :