Що ви знаєте про те, як живуть пінгвіни?

що ви знаєте про те , як живуть пінгвіни?

Вам знадобиться
 • Королівські пінгвіни
 • Імператорські пінгвіни
 • Колонії пінгвінів
 • Яйце пінгвіна
Інструкція
 • . 1

  Пінгвінів, як вид птахів, почали серйозно вивчати в 1758 році, і тоді ж їм було офіційно присвоєно наукове назву. Перша особливість, яка була виділена дослідниками, — це клиноподібна форма їхніх тіл і впевненість, з якою вони відчувають себе і пересуваються у воді. Крім того, з латинської «пігвіс» перекладається як «жир», так що само по собі слово «пінгвін» дуже близьке за значенням до слова «товстий».

 • . 2

  Спостерігаючи за тим, як живуть пінгвіни, дослідники однозначно дійшли висновку про їх товариськості. Взагалі, у цих птахів прийнято пересуватися по суші парами або водіночку, але селяться пінгвіни зграями, збиваючись у величезні колонії, де кількість пар може доходити до декількох сотень тисяч. При цьому пінгвін завжди точно пам’ятає, де знаходиться його гніздо і безпомилково впізнає своїх сусідів.

 • . 3

  У тому, як розмножуються пінгвіни, є свої особливості. Після шлюбного танцю і парування самка пінгвіна місяць виношує єдине яйце, а потім відкладає його. І майже відразу ж після цього турбота про потомство цілком і повністю лягає на самця. Саме йому доводиться два місяці нерухомо стояти на холоді, «насіжівая» яйце і захищаючи його. Найчастіше в цей час самці стоять групами, щоб зберігати тепло і бути хоч трохи захищеними від вітру. Вчені вказують на те, що самці втрачають у цей період до половини своєї ваги, у той час як самки навпаки нагулюють жир.

 • . 4

  Особливості того, як танцюють пінгвіни, відносяться не тільки до сімейства пінгвінових в цілому, а й до конкретного виду зокрема. Наприклад, королівські пінгвіни супроводжують свої рухи різкими криками і закидайте голови, направляючи дзьоб в небо. Імператорські пінгвіни ведуть себе більш стримано і обходяться поклонами і дотиками дзьобом голови самки.

 • . 5

  Особливий інтерес для учених представляє відповідь на питання, як пінгвіни дізнаються своїх дітей. На даний момент єдиної думки немає. Хтось вважає, що розпізнавання відбувається візуально, «по обличчю», але спостереження французької експедиції підкріплюють іншу точку зору. Швидше за все, ключовим у процесі пізнавання для пінгвіна є голос. Саме по ньому самка знаходить серед тисячі дитинчат свого.

 • . 6

  Пінгвіни впевнено і вільно почувають себе у воді, але все ж досить велику кількість часу ці птахи проводять і на суші. Як ходять пінгвіни? Неквапливо переставляючи сильні лапи, вони перевалюються з ласти на ласту, неквапливо переміщаючи своє сите тіло. Однак якщо пінгвін чимось зацікавлений, він вважає за краще пересуватися на своєму череві, відштовхуючись ластами від снігу і рухаючись зі швидкістю і спритністю всюдихода. Втім, це дуже рідкісне явище.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :