Що ви знаєте про те, як зробити сир із сиру?

що ви знаєте про те , як зробити сир із сиру?

Вам знадобиться
 • 2 кг сиру, оптимально підходить домашній зернистий, твердий і без змісту сироватки
 • 2 літра коров’ячого молока, обов’язково максимально натурального, пастеризоване і стерильне з «офіційних» пакетів може зіпсувати смак продукту Також може бути взято козяче молоко або, в крайньому випадку, кумис
 • Двісті грам вершкового масла, уникайте маргарину або масла з надлишком консервантів
 • Два яйця
 • Столова ложка чайної соди
 • Сіль в міру необхідності
Інструкція
 • . 1

  Приготування сиру з сиру в домашніх умовах — завдання нескладне. Цей процес, який раніше багато хто вважав можливим тільки на великих виробництвах і зі спеціальним обладнанням, насправді потребують інструментів не більше, ніж будь-яке інше блюдо, яке готується на домашній кухні. Підходячи до приготування сиру, варто враховувати, що якісний продукт може вийти тільки з натуральних інгредієнтів — сир, молоко, масло по можливості, краще купувати у фермерів на ринку. Приготування магазинних продуктів з консервантами і добавками може дуже сильно вплинути на результат. Перед тим як зробити сир з сиру, потрібно переконатися, що в запасі є всі необхідні інгредієнти.

 • . 2

  Як нарізати сир, якщо він вийшов занадто м’яким або розсипчастим? Краще просто уникати подібних ускладнень і слідувати простим рецептом, який дозволить зробити сир потрібної консистенції. У каструлю помістити 2 кілограма сиру і залити його молоком. Помішуючи, довести до гарячого стану, коли з’явиться сироватка. Відокремити сироватку від сирної маси, через марлю або невеликий друшляк. У казан, товстостінну каструлю або сковорідку помістити всі інгредієнти — саму масу, розм’якшене масло, розбити два яйця, соду і сіль за смаком. Щоб знати, як зберігати сир, потрібно врахувати, що надлишок масла і яєць робить сир менш твердим, міцно посолений сир зберігається довше слабосоленого.

 • . 3

  Інгредієнти змішуються в посуді і ставляться на середній вогонь. У процесі приготування маса сплавиться з іншими інгредієнтами, утворивши клейкий грудку. Масу необхідно постійно помішувати. Про готовність сиру можна судити, якщо він починає відставати від стінок посуду, утворюючи коло в центрі або при пробі прилипати до зубів. Перед тим як зробити сир з молока і сиру, можна також врахувати, що обсяг молока безпосередньо впливає на твердість кінцевого продукту, його можна знижувати при початкових етапах готування. Готовий сир з гарячої посуду переливається в будь-яку зручну форму, де остигає і твердне. Щоб зовнішній шар не заветрівалось, його варто накрити харчовою плівкою. Готовий продукт, буде звичайно, відрізнятися на вигляд від магазинного, але, якщо все зробити правильно, його цілком можна буде різати ножем і вживати в їжу. По смакових і корисних властивостях такий сир в кілька разів перевершує магазинний.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :