Що ви знаєте про те, як зупинити тріщину на склі?

що ви знаєте про те , як зупинити тріщину на склі?

Вам знадобиться
 • Дриль
 • Клей для скла
 • Насадки для полірування
Інструкція
 • . 1

  Іноді виникає така неприємність, як тріщина на лобовому склі. Оскільки цілком міняти його вельми клопітно, задумаємося, як зупинити тріщину на склі. Відразу ж під тріщиною потрібно просвердлити скло з боку відколу. Те ж робимо і в кінці тріщини. Заливаємо сколотого простір сполучною складом для скла з обох його сторін. Полируем спеціальним складом.

 • . 2

  Є ще один варіант, як зробити скло матовим. Для того, щоб отримати бажану поверхню, потрібно взяти 10 частин води і 15 частин рідкого скла. У розчин додати 8 частин сірчанокислого барію і 1 частина кремнекислоти. Скло, на яке буде завдано розчин добре промити і висушити. Валиком дуже акуратно і рівномірно нанести шар приготовленого складу. Після висихання промити водою.

 • . 3

  Багато водіїв вважають за краще тоноване скло і справляються самі, без допомоги майстрів, так як наклеїти плівку на скло зовсім не складно. Для справи знадобиться мильний розчин, гострий ніж, шматок пружного пластику з ідеально рівним краєм. Спочатку слід начисто вимити скло машини. Дати йому просохнути. Потім, обприскати з пульверизатора мильним розчином. Прикласти плівку і акуратно гострим ножем вирізати шматок за формою скла. Потім його знову помити і висушити. Прикласти вирізаний шаблон і обережно зняти захисний шар, одночасно розгладжуючи плівку шматком пластика або стікером.

 • . 4

  Скло автомобіля-найвразливіша його частину. Їх досить просто розбити або подряпати. Щоб уникнути клопоту з автосервісом, можна дізнатися як заклеїти скло самостійно. У магазинах можна купити спеціальні клеї та герметики. Попередньо знежирити поверхню і акуратно склеїти розбиті частини.

 • . 5

  Якщо не знати як поміняти скло на фарі самостійно, то потрібно звернутися в сервіс. Але можна і самому впоратися. Нове скло фари кріпимо на потрібне місце за допомогою герметика. Роботу слід проводити акуратно, щоб не забруднити внутрішню поверхню фари. Надлишки герметика по застиганні зрізаємо.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :