Що вибрати: варіатор або автомат?

що вибрати: варіатор або автомат?

Вам знадобиться
 • Досвід водіння
 • Знання особливостей автомата і варіатора
Інструкція
 • . 1

  Для початку необхідно провести порівняння варіатора і автомата. Свої переваги має і автомат, і варіатор. Конкретніше про автомат. Автомат самостійно підбирає необхідну швидкість, для старту, для розгону і так далі, що значно полегшує процес водіння. Також автомат не працює на знос двигуна і свою роботу здійснює, не перевантажуючи двигун.

 • . 2

  Тим же корисним властивістю володіє і варіатор. Спільним є і простота управління для новачків, полегшена допомогою відсутності самостійного вибору передач. В цей же час варіатор забезпечує більш швидкий розгін, плавний рух без ривків, на відміну від коробки автомат. Витрата палива нижче, ніж у автомата.

 • . 3

  Само собою, якщо мінуси. Перше — це ремонт. Якщо зламається автомат, вам доведеться викласти велику суму грошей на ремонт. Але якщо лагодження автомата стає проблемою, то лагодження варіатора — просто катастрофа. Система варіатора ще до кінця не вивчена, внаслідок чого починають його зможуть тільки в офіційному салоні, і то, ймовірно, не в кожному. І, що не дивно, послуги майстрів обійдуться ще дорожче, ніж ремонт автомата.

 • . 4

  Але й автомат не ідеальний. Автомат не доступна така динаміка, як у варіатора. Автомати, в більшості своїй, а особливо чотириступінчасті, витрачають дуже багато палива, що незручно і невигідно. Ще одним мінусом може стати те, що в холодну погоду від автомата доведеться відмовитися, так як при низьких температурах масло в ньому густіє.

 • . 5

  Труднощів багато і в експлуатації варіатора. Наприклад, приблизно кожні 100 тисяч кілометрів варіатор вимагає заміни ременя, що теж буде вельми пристойно коштувати. Також дорого коштувати буде ремонт і заміна електроніки в вариаторе, якщо вона вийде з ладу. Жити спокійно не дасть і спеціально масло для варіатора, при цьому ще й кожна модель варіатора вимагає своє певне масло, заміна якого на невідповідний призведе до поломки. Ну, а про складнощі ремонту ви вже чули.

 • . 6

  І так, що ми маємо в результаті? Що вибрати: варіатор або автомат? Варіатор краще за своїми технічними показниками, але складний у ремонті, тут виграє автомат. Якщо говорить про покупку нової машини на гарантії — то краще вибрати варіатор (в разі чого — ремонт варіатора піде по гарантії). А при покупці підтриманого автомобіля з вичерпаним гарантійним терміном перевагу варто віддати автомату.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :