Шипучка з соди для схуднення: рецепт

шипучка з соди для схуднення : рецепт

Вам знадобиться
 • Шість столових ложок харчової соди
 • Дві столові ложки лимонної кислоти
 • Столова ложка крохмалю
 • Одна чайна ложка мигдалевого масла
 • Невеликі силіконові формочки
 • Кілька крапель будь-якого ефірного масла
Інструкція
 • . 1

  В даний час існує безліч різних методик схуднення, але жодна з них не є настільки простою, і, в той же час, настільки ефективною, як содові ванни. Додана в гарячу воду звичайна харчова сода сприяє дезінтоксикації організму, нормалізації процесу обміну речовин, а також позбавлення від зайвої ваги і очищенню шкіри (у тому числі, пом’якшенню її під час алергічних реакцій). Сода очищає лімфатичну систему. Крім того, ванни з додаванням соди часто прописують при сильних стресах, захворюваннях нервової системи, а також при порушеннях у системі кровообігу. Таким чином, крім ефекту схуднення, содові ванни роблять украй благотворний вплив практично на всі сфери людського організму.

 • . 2

  Принцип дії содових ванн такий: порошок соди укупі з гарячою водою актуалізує процес потовиділення. Пори розкриваються, і через втрату рідини організм очищається від багатьох шкідливих речовин (токсинів і шлаків), разом з якими йдуть і кілограми. За один прийом ванни можна втратити до двох кілограмів. Дієтологи рекомендують проводити содові ванни курсами по десять процедур, з інтервалом в один день (день — прийом ванни, день — контрастний душ), щоб шкіра відпочивала і не виникали різні алергічні реакції і стан обезвоженності організму. Після завершення курсу слід зробити двомісячний перерву, а потім можна повторити всю процедуру очищення і схуднення.

 • . 3

  Під час знаходження у ванні обов’язково потрібно стежити за часом і температурою води. Тривалість однієї процедури не повинна перевищувати півгодини, а мінімальна температура не повинна бути нижче температури тіла худне. Лікарі рекомендують почати з тридцяти семи градусів (краще контролювати воду за допомогою термометра), і поступово підливати окріп у ванну. В ідеалі приймати ванну потрібно з максимально гарячою водою, яку можна витерпіти. Перебувати у ванні слід тільки сидячи — поєднання гарячої води і соди дає дуже сильну хімічну реакцію, яка може надати занадто сильне навантаження на серце (як і гаряча вода сама по собі). Крім того, основні жирові відкладення, як правило, розташовуються на нижніх частинах тіла (живіт, ноги і сідниці), і занурюватися з головою просто немає сенсу.

 • . 4

  Якщо здоров’я не дозволяє перебувати в гарячій воді навіть такий нетривалий час, ванну можна замінити обливанням і розтираннями проблемних місць. Після прийняття ванни потрібно, не обполіскуючи, одягнутися і лягти під теплу ковдру. Залишатися під ним необхідно якомога довше. Зазвичай содові ванни прописують перед сном, але, якщо немає можливості приймати їх на ніч, під ковдрою потрібно залишатися не менш години. Змивати соду не потрібно — її знаходження на тілі подовжує ефект від ванни. Також, для посилення впливу соди, надягати після процедури потрібно найтепліші речі. Однак дозувати харчову соду прямо з коробки, може бути досить незручно. Для того, щоб «облагородити» процес схуднення і полегшити дозування, були придумані содові «бомбочки», або, як їх ще називають, «шипучки».

 • . 5

  Їх зазвичай продають в косметичних магазинах, але, насправді, зробити цілющі шипучки для прийняття содових ванн зовсім нескладно і в домашніх умовах! Рецепт шипучки з соди досить простий: у скляній ємності змішуються лимонна кислота і сода. Дуже важливо на цьому етапі взяти столову ложку або ступку і стовкти все до дрібного піску. Отриманий порошок змішується з крохмалем і мигдальним маслом. Суміш не повинна розсипатися в руках (для перевірки можна стиснути в кулаці невелику її кількість), з неї має бути зручно формувати кульки. Якщо порошок вийшов недостатньо вологим, значить, необхідно додати ще мигдалевого масла. Шипучка з соди для схуднення нічим не відрізняється від соди з коробки, якщо не надати їй певну елегантність і вишуканий аромат за допомогою ефірних масел.

 • . 6

  Ефірне масло для цієї мети можна взяти абсолютно будь-яке. Можна також змішувати різні аромати. Найголовніше, щоб кількість вибраного масла в сумі не перевищувало чотирьох-п’яти крапель. Рекомендується вибирати заспокійливі запахи, особливо, якщо процедура проводиться перед сном. Як приклад можна привести лаванду, ромашку, жасмин, майоран і троянду — вони зміцнюють центральну нервову систему і надають розслаблюючу дію на організм. Після додавання олії можна починати викладати суміш у формочки. Робити це необхідно, ретельно утрамбовувавши порошок у формі. Після того, як шипучки будуть сформовані, потрібно залишити їх на одну годину. Після цього отримані «бомбочки» сушаться два-три дні на чистому аркуші паперу. Зберігати їх варто упакованими в целофан.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :