Синдром перевтоми і методи відновлення організму

синдром перевтоми і методи відновлення організму

Вам знадобиться
 • Відпочинок
 • Піші прогулянки
 • Відвідування спотзал
 • Здорове харчування
Інструкція
 • . 1

  Будь-яка людина, що живе в нинішній час, рано чи пізно стикається з таким явищем, як синдром перевтоми. Впливають на появу цього синдрому і монотонність, і тривала робота без якісного відпочинку, неорганізованість робочого місця. З’являється цей синдром у зв’язку з тривалим перевтомою. Навіть практично здорові люди, які не піддаються інфекціям або іншим хворобам, часом страждають від цього явища. Поставити діагноз людині з цим синдромом не просто. Синдроми перевтоми можуть проявлятися абсолютно по-різному. Часто вони схожі з гіпотеріозом, проблемами в області серцево-судинної системи. Діагностувати цей синдром за допомогою певних методів не можна.

 • . 2

  Втома, скачки настрою, апатія, м’язові болі, безсоння — ось лише деякі симптоми цього синдрому. Що стосується видів втоми, то вони діляться на розумовий, фізичний і психологічний перевтома, відповідно до виду перевантаження. Напружена праця розуму може викликати неврози. Найчастіше види перевтоми накладаються один не другий, поєднуються.

 • . 3

  Найчастіше цей синдром зустрічається у людей, які перенесли важкі хвороби. Навіть незначна навантаження може обернутися головним болем, серцебиттям, слабкістю. У цьому випадку людині потрібно більш щадний режим і тривалий, якісний відпочинок. У хронічну форму перевтома переходить у випадку, коли людина не убезпечує себе від різного роду перевантажень

 • . 4

  Причинами перевтоми є і зовнішні чинники. Наприклад, постійний шум, відсутність достатньої кількості свіжого повітря, неправильне харчування, напружений робочий графік, стреси, душевні хвилювання. Далеко не всі люди мають можливість переключитися на приємні заняття після насиченого і складного трудового дня. Так як до людей, які дуже завантажені у зв’язку з навчальною діяльністю та соціальною адаптацією відносяться в першу чергу, учні, в першу чергу необхідна профілактика перевтоми у школярів. Адже діти є дуже вразливими, і через постійно зростаючі шкільних навантажень. Вона полягає в правильному підході не тільки при підготовці навчального матеріалу, грамотному відношенні викладачів, а й принципами організації процесу навчання в цілому.

 • . 5

  Для того щоб боротися з синдромом перевтоми, важливо визнати сам факт його існування. Щоб стомлення переростало в хронічне, важливо робити регулярні перерви в процесі роботи. Як лікувати перевтома на роботі? Кожні п’ятдесят хвилин потрібно змінювати рід діяльності. Якщо робота пов’язана з серйозним розумовою напругою, то після неї варто відвідати спортивний клуб, а можна просто прогулятися пішки або сходити в кіно. Потрібно залишати в житті місце для приємних емоцій, більше сміятися. Важливо стежити за якістю харчування і обов’язково пити не менше півтора літрів чистої води в день.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :