Синтоїзм як релігія

синтоїзм як релігія

Вам знадобиться
 • Синто — шлях богів
 • Синтоїзм
 • Поняття добра і зла
Інструкція
 • . 1

  Традиційна релігія Японії сягає своїм корінням в далекі часи. Її основа у вірі японців у те, що речі і явища світу і природи навколо мають свою духовну складову — ками. Ця сутність властива і живим об’єктам і таким речам, які не можна віднести до світу живих, наприклад, камені, явища природи, природні об’єкти. У кожного роду чи сім’ї є свої ками — духи предків, покровителі. Існують ритуали для того, щоб попросити допомоги у ками, приручити їх або відгородитися від їх впливу.

 • . 2

  Релігія синто включає в себе елементи тотемізму, віру в магічні впливу, використання амулетів. Головний постулат цієї релігії — гармонія між людьми і природою. Синтоїзм стверджує, що весь Всесвіт являє собою глибоке єдність, в якому співіснують духи-ками, звичайні люди і душі вже померлих. Камі самі по собі є безсмертними, але залучені в єдине коло перероджень, який буде існувати до того моменту, як відбудеться руйнування всієї Землі.

 • . 3

  На відміну від християнських догм, в синтоизме не існує такого поняття, як «порятунок душі». Кожна людина сама є визначником свого місця в світі своїми мотиваціями, вчинками та емоціями. Синтоїзм, як релігія не має дуалістичної концепції і поняття про те, що є добро — єси, а що зло — аси, вони зовсім відмінні від християнських і зводяться до практичної цінності і необхідності для життя. Обидва поняття не абсолютні, а відносні.

 • . 4

  Немає в синто і поняття «первородного гріха», душа народжується безгрішною, а зло приносять демони, як хвороба людини чи світу в цілому. Відрізнити добро від зла здатна тільки людина, здатний сприймати навколишній світ адекватно і що знаходиться в гармонії з божественною суттю. Тобто — що має серце, подібне дзеркала. Для того щоб знайти це, людина повинна жити природно і правильно, очищати свою свідомість від гнівних і темних думок, очищати своє тіло і таким чином наближатися до світу ками.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :