Сир в йогуртниці

сир в йогуртниці

Вам знадобиться
 • Тепле пастеризоване молоко
 • Закваска
 • Йогуртниця
Інструкція
 • . 1

  Якщо в будинку є маленькі діти, то йогуртница є просто необхідним приладом в будинку. Адже сир або йогурт, приготований в домашніх умовах дуже корисний для зростаючого дитячого організму. Для того щоб порадувати свого малюка і рідних смачним домашнім сиром не потрібно багато зусиль. А продукт, одержуваний в процесі приготування, буде дуже смачним і корисним.

 • . 2

  Для виробництва сиру за допомогою йогуртниці знадобиться спеціальна закваска. За допомогою такої закваски виходить дуже ніжний сир, який не буде кислим. Перед тим як приготувати сир, в тепле ультрапастеризоване молоко засипають закваску і ретельно розмішують. Якщо молоко незбиране, то його потрібно закип’ятити і охолодити.

 • . 3

  Отриману суміш розливають у пристрої, призначені для стікання, вони передбачені в стаканчиках. Вибирається режим, призначений для приготування сиру. Час приготування займає від 8 до 12 годин. Після остаточного приготування сиру потрібно повернути пристрій для стікання, щоб дати сиру стекти. Потім відокремлюємо сироватку.

 • . 4

  Одержаний сир повинен охолоджуватися близько 4 годин. Після закінчення цього часу продукт повністю готовий до вживання. Як приготувати сир в йогуртниці правильно, щоб усі корисні речовини збереглися? При дотриманні всіх правил приготування і використанні якісної закваски смакові якості і вміст корисних речовин в отриманому сирі будуть дуже високі.

 • . 5

  Для тих, хто не є щасливим володарем йогуртниці, існує багато рецептів, що розповідають про те, як можна приготувати домашній сир, без використання цього приладу. Для приготування сиру в цьому випадку знадобиться тільки молоко, закваска і каструля. Рецепти дуже прості і доступні. Такий сир цілком можна давати малюкам, так як він містить тільки натуральні компоненти, які принесуть користь дитячому організму.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :