Скидаємо фото на комп’ютер

скидаємо фото на комп'ютер

Вам знадобиться
 • Фотоапарат з картою пам’яті
 • Пристрій для читання карт пам’яті
 • Карта пам’яті
Інструкція
 • . 1

  Перш ніж скидати фотографії, потрібно їх зробити. Для цього вставте в фотоапарат чисту карту пам’яті. При необхідності відформатуйте її до початку роботи. Потім зробіть стільки знімків, скільки буде потрібно. Після того, як фотографії готові, потрібно правильно дістати карту пам’яті з пристрою. Для цього коректно вимкніть фотоапарат. Зазвичай за це відповідає спеціальна кнопка.

 • . 2

  Використання картки пам’яті дозволяє легко відповісти на питання, як перенести фотографії на комп’ютер. Саме на карті і перенести! Для цього потрібно тільки дістати її з вимкненого фотоапарата. В іншому випадку можна пошкодити знімки, та й сам апарат теж. Тепер підключіть кардрідер до комп’ютера. При необхідності встановіть драйвера для нього або дочекайтеся, поки це зробити сама операційна система. Як правило, додаткова перезавантаження після цього не потрібно.

 • . 3

  Коли кардрідер буде готовий до роботи, вставте в нього карту пам’яті з фотоапарата. Як на комп’ютер скинути фотографії, якщо використовується вбудований пристрій для читання карт пам’яті? Точно так само, вставивши карту в нього. Після цього відкрийте «Мій комп’ютер» і знайдіть відповідний карті значок. Як правило, вона відображається або як карта, або як звичайна флешка. Відкрийте її подвійним клацанням. Знайдіть у папках на карті пам’яті потрібні фотографії.

 • . 4

  Виділіть їх за допомогою лівої кнопки миші, потім клацніть правою кнопкою миші і виберіть в меню «Копіювати». Відкрийте ту папку на комп’ютері, в якій зберігаються знімки. Клацніть правою клавішею і натисніть «Вставити». Дочекайтеся закінчення процесу копіювання. Вимкніть карту як звичайну флешку, дістаньте з кардрідера і вставте назад у фотоапарат.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :