Скільки вуглеводів в апельсині?

скільки вуглеводів в апельсині?

Вам знадобиться
 • Апельсин
 • Білки
 • Жири
 • Вуглеводи
Інструкція
 • . 1

  Апельсин дуже корисний фрукт, особливо тим, у кого є зайва вага. Апельсин містить велику кількість вітамінів С, так само містить вітаміни B 1, В 2, Е, РР, каротин. Апельсин містить яблучну і лимонну кислоти, рибофлавін, тіамін, фітонциди, а так само містить калій. Плоди покращують травлення, збуджують апетит, угамовує спрагу.

 • . 2

  Так само апельсин можна віднести до діуретиків. Рекомендують їсти апельсин з шкіркою, але без цедри. Фрукт рекомендують їсти при авітамінозах, гіпертонії, подагрі і атеросклерозі. Скільки вуглеводів в апельсині. Апельсин містить — 40 ккал, вуглеводів — 8, 5 грам, білків — 1, 1 грам, жирів — 0, 1 грам.

 • . 3

  Апельсин вуглеводи. Ситість при вживанні вуглеводів апельсина приходить через 4 години. Апельсин дуже корисний, а його колір підніме настрій будь-якому, він володіє прекрасним кисло-солодким смаком.

 • . 4

  Плід апельсина містить 13% цукрів, шкірка апельсина містить ефірні масла. Вуглеводи, що містяться в апельсинах, відносяться до простих (глюкоза, сахароза, фруктоза), зі складних вуглеводів цей плід містить крохмаль, який є джерелом харчових волокон, які покращують травлення і сприяють спорожнення кишечника. Обов’язково потрібно їсти апельсини, вони незамінні для здоров’я, є джерелом корисних речовин. Апельсини не містять жиру і холестерину.

 • . 5

  Будь-який харчовий продукт, так само, як і апельсин містить білки, жири і вуглеводи. Функції білків, жирів і вуглеводів. Співвідношення цих компонентів в денному меню людини має становити 1: 1: 4. Даний баланс дозволяє повноцінно працювати всьому організму. Білки, для нашого організму є будівельним матеріалом, вони є основним учасником в обміні речовин. Основним джерелом білків є м’ясо, риба, яйця, сир, а так само бобові продукти (квасоля, горох, сочевиця), горіхи. Сир містить 25% білка, м’ясо або риба до 21%, сир — 14%, а яйця містять 12% білка. Жири — є джерелом енергії для нашого організму.

 • . 6

  Вони можуть накопичуватися в організмі про запас. Якщо багато споживати продуктів, що містять жири, це може привести до зайвої ваги, а недолік жирів призводить до зниження ваги. Вуглеводи — це теж джерела енергетичних речовин. Вуглеводи можуть бути швидкими і повільними. Багато вуглеводів в крупах, макаронах, хлібі і фруктах, також цукерки та інші солодощі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :