Скільки вуглеводів в насінні?

скільки вуглеводів в насінні?

Вам знадобиться
 • Знання властивостей насіння
 • Допитливість
 • Знання основ правильного харчування
Інструкція
 • . 1

  Насіння — без перебільшення національний російський продукт. Без них не обходяться посиденьки на дачі, перегляд улюблених серіалів. . . Наша любов до насіннячкам виправдана: у цьому продукті містяться вітаміни (А, Е, РР), полінасичені жири, незамінні амінокислоти, що дозволяють зберігати гнучкість судин. Вітаміни та жири, що входять до складу насіння, роблять наші волосся блискучим, нігті — міцними, а шкіру — гладкою. Насіння — джерело цинку. Цей компонент необхідний і для чоловічого здоров’я.

 • . 2

  Вуглеводи в насінні — та складова продукту, яка насторожує прихильників низькокалорійного харчування. Прийнято вважати, що насіння соняшнику, гарбузове, кунжутне насіння, а також горіхи — високоуглеводние продукти харчування. Дієтологи відповідають — НЕ високоуглеводние, а висококалорійні. І це дійсно різні речі. Висока калорійність продукту складається з безлічі складових. Це і жири (їх у насінні соняшнику і кунжуту не менше 50%), і білки (від 15% і вище).

 • . 3

  Насправді вуглеводи в насінні містяться набагато в менших кількостях, ніж передбачається. Так, в насінні соняшнику вуглеводів всього 5%, а в гарбузових, наприклад, — 4. 5%. Багато, відповідаючи на питання «Скільки вуглеводів в насінні?», Співвідносять цей продукт з похідними від нього. Наприклад, халвою або казинаків. У цьому випадку слід враховувати, що до складу солодощів з насіння входять цукор і масло. Саме ці компоненти — високо вуглеводні.

 • . 4

  Цукерки, цукор, тістечка, насіння, вуглеводи в продуктах цієї лінійки — не рівнозначні. Так, вуглеводи в солодощах — швидкі: вони дають відчуття ситості на дуже короткий період часу, підсилюючи апетит. Вуглеводи, що містяться в насінні, — «довгі». Насіння довго перетравлюються в шлунку, а розщеплені вуглеводи надходять в кров. Людина відчуває себе ситим тривалий час, не відчуваючи необхідності «доїдати» і перекушувати. Однак, не варто зловживати насінням, за високого вмісту в них жиру. Набрати зайві кілограми за участю цього компонента — легко: достатньо щодня з’їдати жменю насіння в першій половині дня у вигляді добавки до сиру або в якості самостійного продукту.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :