Скільки вуглеводів в шоколаді?

скільки вуглеводів в шоколаді?

Вам знадобиться
 • Шоколад
 • Енергетична цінність шоколаду
 • Швидкі вуглеводи
Інструкція
 • . 1

  Шоколад — це улюблені ласощі більшості населення планети. Незважаючи на те, що він не настільки корисний як, наприклад, сухофрукти, його популярність зростає з кожним днем все більше і більше. У деяких випадках лікарі навіть радять використання шоколаду в лікувальних цілях. Але в цьому випадку він повинен бути натуральним і споживатися в обмежених кількостях.

 • . 2

  Якщо розглядати шоколад як енергетичне підживлення для людського організму, то це незамінний продукт. Шоколад, вуглеводи в якому складають практично 48%, також містить жири і білки. Кількість останніх становить відповідно 35% і 6, 5%. Середня калорійність 100 грам продукту становить 539 ккал. Також це ласощі містить різноманітні мікро-і макроелементи, такі як кальцій, магній, натрій, калій, фосфор і залізо. А вітаміни, що містяться в ньому, дуже корисні для людського організму.

 • . 3

  Але варто пам’ятати, що всі ці корисні речовини містяться тільки в гіркому шоколаді. Решта сортів теж хороші, але вміст вітамінів в них значно менше. Скільки вуглеводів в шоколаді? Як було зазначено раніше, — майже 48%. Саме таку кількість вуглеводів дозволяє організму стимулювати роботу головного мозку і тонізувати всі органи в цілому.

 • . 4

  У шоколаді присутні так звані швидкі вуглеводи. Вони складаються з однієї або двох молекул моносахаридів, які знаходяться в групі простих вуглеводів. Крім того, ці елементи досить легко розчиняються в травному тракті. Швидкі вуглеводи не слід вживати тим, хто хоче скинути вагу або збільшити м’язову масу — в цих випадках вони будуть тільки погіршувати ситуацію. Такі швидкі вуглеводи, список яких слід нижче. Швидкі вуглеводи: · монохорде — глюкоза, фруктоза, галактоза · Дисахарид — сахароза, лактоза, мальтоза. В основному всі ці вуглеводи містяться в шоколаді, цукрі, кондитерських виробах, варення, меді і солодких напоях. Таким чином, тим, хто прагне підтримувати здоров’я і тримати фігуру в нормі, слід якомога рідше вживати швидкі вуглеводи.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :