Скільки вуглеводів в сирі?

скільки вуглеводів в сирі?

Вам знадобиться
 • Сир
 • Допитливість
Інструкція
 • . 1

  На сьогоднішній день сир є продуктом частого вживання в їжу Скільки містить сир білків, жирів вуглеводів, ви дізнаєтеся в цій статті. А містяться в сирі вуглеводи і чи впливають вони на ваш вагу? Сир використовується як в первозданному вигляді — скибочками на закуску, на бутерброди, у вигляді нарізки на численні салати і приготування бутербродів, так і входить до складу всіляких начинок, готується в тертому вигляді, де особливо популярні страви посипані сиром для запікання в духовці, будь- то піци, пироги або другі страви.

 • . 2

  ВітаміниНесмотря на щоденне використання, мало хто замислюється, що входить до складу всіма улюбленого сиру. Сир містить в собі численний перелік вітамін: А, В 1, В 2, В 6, В 9, В 12, С, Е, РР, Бета-каротин, які позитивно впливають на наш організм. Крім вітамінів сир багатий мікро і марко елементами. Це залізо, калій, кальцій, магній, марганець, мідь, натрій, фосфор і цинк. . Сир вуглеводи в ньому становлять мінімальний відсоток вмісту.

 • . 3

  Найчастіше це 0% вуглеводів, якщо говорити про тверді, напівтвердих і деяких м’яких сортах сиру, таких як швейцарський, адигейський, голландська, рокфор, чеддер і т. д., то ж саме відноситься і до бринзі. Відповідно такі сири можна використовувати під час дієти і в розвантажувальні дні. Скільки вуглеводів в сирі, в домашньому містяться порядку 1, 8% вуглеводів, плавлені копчені, такі як ковбасний сир — 3, 7% вуглеводів, на другому місці за вмістом вуглеводів стоять солодкі плавлені сирки і на першому місці відповідно глазуровані сирки — 32% вуглеводів.

 • . 4

  Як і більшість корисних продуктів крім вітамінів у своєму складі містить сир білки, жири, вуглеводи. У середньому білки складають приблизно 18% — 26% від загальної маси продукту, жири — близько 20% — 32%. Тут все залежить від сорту сиру. Так, наприклад, в домашньому сирі міститься найменше жирів — всього 4% — це приємний виняток, а в швейцарському найбільше — 31, 8%, який недалеко пішов за показниками від голландського круглого сиру і чеддера — 30, 5% жирів. Найбільше білків у прибалтійській сирі — 30%, на другому місці ярославський сир — 26, 8% і на третьому естонський, голландський брусковий і пошехонський — по 26% білків.

 • . 5

  Найменше білків знову ж таки в домашньому сирі з жирністю 4% — 17% білків. Провівши повний аналіз за представленими на російському ринку сортам сиру, можна зробити остаточний висновок, скільки вуглеводів в сирі. В більшості своїй в сирах виявлено практично нульовий вміст вуглеводів.

 • . 6

  Прихильникам безвуглеводних дієт цей продукт, безсумнівно, припаде до смаку, але якщо ви займаєтеся спортом або ведете активний спосіб життя, то вуглеводи просто життєво необхідні для організму, якщо говорити про простих вуглеводах, так як вони заповнюють енергетичні запаси нашого тіла і зменшують витрата жирів і білків. Але вживання складних вуглеводів, що містяться в солодких сирках краще скоротити. У загальному і цілому, сир досить корисний продукт для нашого організму. Провівши аналіз такого продукту як сир, вуглеводи склали нульовий вміст.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :