Скільки вуглеводів в сметані, кефірі

скільки вуглеводів в сметані, кефірі

Вам знадобиться
 • Кефір
 • Сметана
 • Овочі
 • Висівки
Інструкція
 • . 1

  Всім відомо про те, що вуглеводи є незамінними джерелами енергії для організму. Розумова діяльність і фізична активність безпосередньо залежать від вживання вуглеводів в достатній кількості. Однак від простих вуглеводів користі мало — вони занадто швидко «згорають», викидаючи в кров велику дозу інсуліну. Вживання продуктів, багатих складними вуглеводами, забезпечує тривале відчуття насичення і працездатність організму.

 • . 2

  Про користь кисломолочних продуктів знають усі: живі мікроорганізми забезпечують підтримку мікрофлори в шлунково-кишковому тракті, а унікальне поєднання кальцію з тваринними жирами постачає кісткову тканину необхідними елементами. Мало хто замислюється про те, скільки вуглеводів в сметані. Сметана 20% жирності володіє показником 3, 2 грама вуглеводів на 100 гр. продукту. Джерелом вуглеводів в сметані є лактоза, яка зброджено до стану молочної кислоти.

 • . 3

  Ще одним популярним кисломолочним продуктом є кефір: білки, жири, вуглеводи в ньому ідеально збалансовані. Це напій дуже корисний для людей з проблемами шлунково-кишкового тракту, але не хворим з підвищеною кислотністю. Кефір, як і інші кисломолочні продукти, багатий кальцієм і живими мікроорганізмами. Його рекомендують до вживання хворим на цукровий діабет, це обгрунтовано наявністю в кефірі захищених вуглеводів, які не викликають миттєвого рясного викиду інсуліну в кров. Для бажаючих схуднути і зберегти гарну фігуру, кефір — незамінний продукт, що допомагає організму отримувати необхідні поживні елементи без перевищення норми споживання калорій.

 • . 4

  Захищені вуглеводи містяться в нерафінованих продуктах рослинного і тваринного походження. В овочах вуглеводи зазвичай захищені наявністю крохмалю і клітковини, що забезпечує повільне переварювання їжі і перешкоджає відкладанню жиру. Багаті захищеними вуглеводами і хлібобулочні вироби з необдірной борошна або з вмістом висівок.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :