Социофобия: як подолати страх спілкування?

социофобия: як подолати страх спілкування?

Вам знадобиться
 • Сміливість
 • Тактовність
 • Співрозмовник
Інструкція
 • . 1

  Розвиток сучасних технологій крім усього іншого, поставило людству підніжку в плані розвитку соціальних навичок. Настільки привабливо — прикритися своїм вигаданим віртуальним чином (якому можна придумати будь-які прекрасні характеристики), що незабаром можна забути про те, як спілкуватися в реальному житті з реальними людьми — з усіма своїми і їх недоліками. Як подолати виникає в таких випадках соціофобію (страх суспільства) і успішно почати спілкуватися з іншими?

 • . 2

  Як подолати страх спілкування? Це не так важко, як здається. Рецепт простий — почати спілкуватися. Просто підійти до людини, який зацікавив, познайомитися і спробувати почати розмову. Якщо страх перед такими речами сильний, можна потренуватися вдома перед дзеркалом — відпрацювати міміку, жести, фрази. . . Уявіть себе актором, репетирує важливу роль!

 • . 3

  Сучасні розкуті дівчата далекі від серпанкових панянок минулого, що чекали комунікативної ініціативи від чоловіка. Але й у них буває утруднення — як почати спілкування з хлопцем. Один з головних секретів — впевненість у собі. Дівчині варто подумати про те, які якості їй подобаються в собі, що відрізняє її від інших, робить неповторною і унікальною. І полюбити себе, відчути гідною найкращого. А спокій, внутрішня гармонія і впевненість у собі — вже привабливі якості. . . Не варто боятися проявляти ініціативу в спілкуванні — самим знайомитися з тим, хто зацікавив.

 • . 4

  Однак знайомство — тільки перший крок. Як налагодити спілкування? Для цього важливо проявляти щиру зацікавленість співрозмовником. «Важка артилерія» в успішному спілкуванні — дізнатися про сім’ю свого нового знайомого, про його захоплення, чим займається, про що мріє. Також важливо вміти читати між рядків — не тільки що сказав, а й що мав при цьому на увазі. І цікавитися, що нового відбувається у людини в житті. Це не так складно, як може здатися: головне — вкладати в спілкування душу.

 • . 5

  Як стати цікавою в спілкуванні? Це велике мистецтво. Однак краще навчання йому — практика. Просто спілкуватися з іншими людьми. І при цьому дотримуватися золотої середини: бути щирою без вивертання душі навиворіт (щоб цікавити іншої людини, потрібно залишити відчуття нерозгаданості); впевненою в собі без зазнайства (себелюбні люди малопривабливі для інших). І повага до співрозмовника, до його думок і почуттів. Кожен має право на свою думку!

 • . 6

  Але може вийти, що по ходу спілкування з людиною з’ясовується: він — не «наша» людина. Мало точок дотику, спільних інтересів. Як припинити спілкування з тим, хто далекий нам, не образивши при цьому людину? Не потрібно рубати з плеча. Досить поступово звести спілкування до мінімуму, покладаючись на інтуїцію і діючи по обстановці. Чи не різкість, а м’якість.

 • . 7

  Для навчання вмінню спілкуватися з іншими будь-яка людина, з ким ми зустрічаємося на життєвому шляху і з ким вдається налагодити спілкування, цінний для нас. Навіть якщо наші шляхи в житті розійдуться, це в будь-якому випадку дає нам важливий досвід. Цей досвід може стати в нагоді вже в налагодженні відносин з тією єдиною людиною, який колись стане для нас цілим світом. . .

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :